Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tfiugvijliujh

To już miesiac bez sexu..

Polecane posty

Gość tfiugvijliujh

Witam Jestem z chlopakiem juz ponad 2 lata. Na poczatku w łóżku ukladalo sie dobrze, potem tylko ja inicjowalam sex ale teraz juz nie mam sily na to. Nic juz na ten temat nie mowie. Minął miesiac a seksu nie ma. Rozmawialam a z nim dlaczego tak jest i wgl czy moze go nie podniecam.. zawsze mowil ze wszystko jest ok ze go podniecam jestem piekna itp. A seksu nie ma... na pewno nie ma kochanki. On ma 21 ja 19 lat. O co moze chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfiugvijliujh
Rozmawialam z nim szczerze i twierdzi ze jest ok :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfiugvijliujh
Ze mna jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowski smoczek
umów się ze mną, to Cię wychędożę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie jest ok skoro
w wieku 21 lat nie uprawia seksu a ma po temu okazje. albo bzyka na boku, albo woli na recznym (co wskazuje na problem z psychika), albo ma klopot z erekcja lub samym dojsciem co moze miec podloze fizj. albo/i psych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
Do tfiugvijliujh: Piszesz, ze porozmawialas z nim szczerze - wydaje mi sie jednak, ze to nie byla szczera rozmowa, przynajmniej z jego strony. 21-letni mezczyzna nie traci ochoty na seks bez powodu. Sa oczywiscie rzadkie wyjatki: aseksualni mezczyzni istnieja ale Ty piszesz przeciez, ze na poczatku bylo zupelnie OK wiec on nie jest z natury aseksualny. Czasem sie zdarza, ze mezczyzna ma ochote na jakies specjalne pieszczoty: moze to byc robienie loda, analne igraszki itp. Kiedy kobieta to odrzuca bardzo jest wazne, zeby on tego nie odebral joko totalnego odrzucenia jego calej fizycznej osoby co niektorzy mezczyzni bardzo zle to znosza. Ja na przyklad bardzo lubie robic minete i dlatego trudno mi zaakceptowac, zeby kobieta w intymnej sytuacji nie chciala stymulowac mnie ustami; zadaje wtedy sobie pytanie: jak to, czy ja w niej budze obrzydzenie? Zastanow sie, czy nie bylo jakis czas temu miedzy Wami momentu, w ktorym on poprosil o cos nowego w lozku a Ty odmowilas. Wtedy podejmij rozmowe na nowo. Tak czy inaczej on jest Ci winny wyjasnienie - Tobie potrzeba normalnego faceta a nie problemow psychicznych. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
A ja doszedł em do przekonania, że seks jest tylko nałogiem i z powodzeniem można bez niego żyć. Oczywiście na początku jest trudno, bo głód doskwiera, ale z każdym dniem abstynencji jest coraz łatwiej. Trzeba mieć w sobie trochę samozaparcia i motywacji. Tylko trzeba być konsekwentnym i jak w każdym nałogu nie pozwalać sobie "na jednego". Mi pierwszy kryzys minął i do następnego będzie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje-sie-jak-tredowata
ja już mam drugi weekend bez sexu, bo mój ff zaraził mnie świerzbem. teraz czekamy, aż wydobrzejemy. a libido moje szaleje i nie wiem co począć! nie mogę sobie znaleźć miejsca! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfiugvijliujh
Wczoraj go zapytalam dlaczego sie nie kochamy... Odpowiedzial mi ze zawsze cos nie odpowiada, przeszkadza..... Rece opadaja normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
A może znowu się nie umyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfiugvijliujh
Jesli ty sie nie myjesz to nie znaczy ze inni tez sie nie myja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa2013
wiesz co... ja juz nie mam seksu od pol roku. mi juz tez rece opadly i stracilam nadzieje ze bedzie lepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Akurat myję się i to zawsze dokładnie, a "tam" żelem do higieny intymnej. Może nie pozostaje nic innego jak przywyknąć do tego, że seks nie jest w życiu niezbędny. Jakoś faceci nie marudzą, że im partnerki nie dają, a jest to zjawisko o wiele częstsze niż brak chęci ze strony faceta. Ja ostatni raz seksiłem w listopadzie, po półtorarocznej przerwie. Doszedłem do wniosku, że taka moja dola, że o seksie mogę zapomnieć. Grunt to pozytywne nastawienie psychiczne. Bez tego bezsensownego skąd innąd seksu i myslenia o nim będę miał więcej czasu na realizowanie idei naprawdę przydatnych dla ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfiugvijliujh
Nieszczesliwa2013 od pol roku?! Ja bym nie wytrzymala tyle i olala faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa2013
kocham go... i jak gozostawie to bede nieszczesliwa ale z nim jestem i w sumie tez jestem niesczczesliwa...masakra jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfiugvijliujh
No wlasnie nie widomo co wybrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przze życie
tfiugvijliujh mieszkacie razem, czy każde u swoich rodziców? Bo jesli ta druga opcja, to zastanów się, jaki to stres dla faceta bzylać cię, jak za ścianą twoja mamuia szykuje kolację. Jesteśpewna, że on nie trzepie kapucyna pokątnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×