Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokra żona

Zabawka erotyczna z narzędzi męża .

Polecane posty

Gość mokra żona

Dziewczyny i chłopcy ! , mąż zostawił na parapecie w kuchni wkrętarkę do śrubek . Siedziałam całe przedpołudnie w domu , zupełnie sama i z nudów złapałam w pewnym momencie tą maszynkę . Wykręciłam i wkręciłam śrubkę ze ściany gipsowej . Wpadł mi do głowy perwersyjny pomysł . Wkręciłam ponownie tą śrubkę ale w mojego trochę już przestarzałego dilda , w jego uchwyt . Pół śrubki nadal wystawało . Więc wymontowałam tą końcówkę , którą mąż wkręca śrubki i zakręciłam ja na śrubce wkręconej w dilda . Zaczęło się szaleństwo , potężne spazmy rozkoszy zaczęły mnie przeszywać i skręcać gdy mój milutki pomocnik kręcił się w mojej cipce . Raz za razem przeszywały mnie orgazmy , takie jakich nigdy w sobie nie rozpoznałam . Chyba oszalałam na punkcie mojej starej - nowej zabawki . Już od kilku dni nie mogę przestać myśleć o niczym innym . Boję się powiedzieć o tym mężowi , jest trochę pruderyjny i ma staroświeckie podejście do moich pragnień . Fantazjuję o naszym koledze , który z mężem robi te ściany . Patrzę popołudniami , przyglądam się jego silnym dłoniom i wyobrażam sobie że zamiast w te ściany , wkręca on mojego dilda w moją wygłodniałą cipkę . Wieczorami onanizuję się palcami w łazience pod prysznicem , wyobrażając sobie właśnie to . Mam 29 lat i boję się powiedzieć o tym czego chcę temu facetowi . Boję się że mógłby o wszystkim powiedzieć mężowi . Co myślicie , jak mam postąpić . Zaryzykować ? Chyba zawsze mogę się wszystkiego wyprzeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra zona
STOP nie uzywajcie wkrętarki wlasnie wyladowałam na pogotowiu juz jest dobrze ale masakra. Jak zwykle wzielam sie za wkretarke i byl chyba za duży numer prędkosci i wyrwało mi kawal skóry z pochwy do tego zaczeła lać sie krew, ale wstyd a najgorsze lekarze sie zmiali, przyszli mnie oglądać, bo zamiast kłamac opowiedziałam prawde, ale jestem głupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jeżeli na wyższe obroty ustawisz to lepiej wlać do pochwy środek nawilżający, bo własny śluz może nie wystarczyć.:( Czy próbowałaś do odbytu umieszczać?:( Mimo większego ścisku wkrętarka ma odpowiednią moc, żeby poradzić sobie.:( I trzeba znaczne ilości nawilżacza.:( Sprawdzone.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że ostrzegłaś, bo
już chciałam pójść w ślady jakiejś jebniętej baby z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysianiewinna
Je preferuje szlifierke kątową z zamocowanym dildem zamiast tarczy 20000 obrotow na minute robi z pi*dy omlet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka69
Ja lubie wpuszczać se w d*pe piankę montażową i czuć jak w mnie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwertka
Ostatnio wymieniali u nas chodniki. Budowlańcy zostawili zagęszczarkę i poszli na obiad. Nie mogłam się powstrzymać. Odpaliłem maszynę i ujeżdżałam jak małpa banana o poranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko, spoko
chyba lepsza byłaby wiertarka, polecam bosha 1800w z udarem, poza tym można zakładać narzędzia fabryczne, np. wiertło koronowe, szeroki przecinak, a ostatecznie autorce poleciłbym sztachety z płotu, gdyby prądu zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd213saf
A ja polecam młotek. Żeby się jebn*ć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasg
i tak wlasnie ejst jak malzenstwo sie nie dopasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra żona
Ubawiłam się nieziemsko , naprawdę . Jesteście kochani , szczególnie ta następna wypowiedź po mojej rozkręciła żarty :) Cóż , zawsze dobrze jest pośmiać się , to zdrowe . Myślałam , że jednak nie wzbudzę zainteresowania swoimi fantazjami . Czasami jednak myślę o kompresorze... Nadmuchać się , być dmuchaną , jeśli chodzi o humor to może pójdźmy w tym kierunku . Pozdrawiam kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lertywas
kur..wa aż się usmarkałem ze śmiechu ... sorki to tylko alergia, nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×