Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bartek86t0

Czy moja żona jest normalna ?

Polecane posty

Gość bartek86t0
A dlaczego biednej ? Spałem z nią przed ślubem i było OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkfkfkf
wytłumacz mi dlaczego Ci to przeszkadza, że śpi nago??? czy Tobie przeszkadza, że Ona śpi nago czy bardziej Ci przeszkadza to, że chce byś Ty również tak robił??? jeśli to, że chce byś Ty też spał nago a Ty nie chcesz to postaw na swoim i nie śpij,a jeśli przeszkadza Ci, że Ona tak robi to nie wiem czemu to w Twoich oczach złe, dlaczego Ci to przeszkadza??? chyba fajnie mieć gołą kobietę koło siebie, czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkfkfkf
sądzę, że większość facetów była by zachwycona a Ty nie....a to nie jest tak trochę, że za często widzisz ją nago i Cie to już nie jara????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkfkfkf
pytam z ciekawości bo nigdy tak nie robiłam ale w sumie to trochę podniecające tak nago ...:)chyba musze spróbować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek86t0
Ja śpię w samych bokserkach i powinna to zrozumieć, ale chodzi o to, że teraz mieszkamy jeszcze sami, ale planujemy mieć dzieci. Może i to jest fajne i podniecające, ale wolałbym, żeby jakieś majtki założyła do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek86t0
A ty byś chciała, gdyby twój partner spał nago ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek86t0
Może mi to tak nie przeszkadza, ale wolałbym, żeby założyła jakieś przynajmniej majtki, tak jak ja. Ja czasami też chodzę tak spać, ale to rzadko, ale moja żona uwielbia jak tak śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to obetnij
no ja pierniczę.... majtki do spania? ty jakiś psychiczny jesteś, koleś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek86t0
No a dlaczego ma spać bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech kazdy spi tak
jak chce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa lampa
a dlaczego ma spać w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek86t0
Bo tak jest lepiej. Nie musi sie niczego wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja pisałem ten tekst, o tej matce, tylko jakieś dziecko, ale tak na serio to co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa lampa
Nie bardzo. Rozumiem że masz traumę ale przecież dzieci jeszcze nie macie wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa lampa
nic, niech śpi jak jej wygodnie. Naprawdę czemu Ci to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka123456
Bartek koniecznie idź do lekarza ale ze sobą twoja żona jest jak najbardzej normalna natomiast ty masz jakąś traumę powinieneś to leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnej traumy, bo tego posta nie ja pisałem i właśnie sobie zastrzegłem link. Fajnie jest jak ona tak śpi, bo przynajmniej pokazuję, że mnie się nie wstydzi i pokazuję swoje ciało, ale o to chodzi, ze jak ona to robi, to oczekuję tego samego ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamajka
Twoja zona jest najbardziej normalna czlowieku. Jesli mieszkacie tak, ze moze spac nago, bo nikt inny poza toba jej nie widzi to w czym problem? Poloz sie nago do lozka, przytul do zony i poczuj to niesamowite cieplo, gdy dotykaja sie dwa ciala. Jakiez to przyjemne i mile, naprawde. Sprobuj chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka123456 Ale ja jestem zdrowy i nie mam żadnej traumy, po prostu jak ona śpi nago, to oczekuje tego samego ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamajka Ale ty nie rozumiesz, że jak ona śpi nago, to oczekuję tego samego ode mnie, a gdyby chociaż założyła majtki, to było by spoko, bo ja śpię w majtkach, ale ona każe mi je ściągać, bo nie widzi sensu, dlaczego niby mam tak spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku wszyscy Ci tłumaczą, że osioł z ciebie a ty dalej się pytasz co mas zrobic na prawdę nie masz żadnych POWAŻNYCH problemów? Ja tez tak lubię spać ale tylko latem w zimie szybko marznę więc mam piżamkę. Natomiast latem uwielbiam czuć dotyk kołdry na skórze. Jeśli ty tak nie chcesz spać to nie i tyle w czym ty masz kurna problem? To twoja żona jesli nie podoba Ci się, że obok śpi naga ukochana osoba to z tobą jest coś nie tak! Swoja drogą nawet jeśli planujecie dzieci to ile czasu jeszcze minie zanim dziecko podrośnie na tyle aby zauważyć, że mama spi nago? litości no proszę cie bo mnie osłabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja jej nie zabraniam spać nago, ale ona śpiąc nago oczekuję tego samego ode mnie, dlatego wolę jak chociaz majtki założy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddada
a czemu ty nie chcesz spać nago? Bo? Każdy "normalny" facet spałby nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa lampa
Acha w tym problem. Powiedz jej że Ty wolisz spać w majtkach i że każdy będzie spać tak jak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddada a dlaczego niby mam spać nago ? Ok powiem jej, że ja wolę tak spać, a ona śpi jak chce. U nas w domu cały rok jest ciepło, więc nawet w zimie jest gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niefajnie, ja tez bym
nie chciala meza ktory by spal nago, dla mnie to chore. i niehigieniczne, przeciez moze posciel zabrudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddada
jestescie popierdoleni. ja nie mieszkam z moim chlopakiem, ale gdy zostaje na noc, uwielbiam spac z nim nago. iboje to kochamy bo nasze ciala wytwarzaja cieplo i jest tak milusio. poza tym to takie piekne spac nago z nagim ukochanym i zasypiac tak w jego objeciach. no slodkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa lampa
Przestańcie jeden lubi nago drugi nie. Nikt przez to nie jest nienormalny. Każdy śpi tak jak lubi i tyle. Ale chaslo ze nago to nie jest higieniczne mnie rozbawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×