Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duża_mamcia

Ważę 120 kg i jestem w ciąży!

Polecane posty

Gość Mama 6 latki....
Dbaj o siebie, nie podjadaj, zdrowo się odżywiaj, dużo ruszaj a wszystko będzie dobrze :) Nie stresuj się na zapas ! Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACE!! Bobas w drodze czasem tak jest, ze czlowiek sie nie spodziewa a tu nagle prosze! Sama ważyłam w ciązy 110 masa makrbryczna dla zdrowia i organizmu ale da sie przezyć najważniejsze to nie przytyć aż tak dużo i zdrowo się odzywiac?? No i przy takiej masie ciala pewnie cukrzyca wyjdzie ( choc roznie organizm reaguje) Więc trzymam za Cb kciuki:) A na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła mama nie powinna przytyć więcej niż 9 max 10kg Trzeba się mocno pilnować, żeby nie obrastać w dodatkowy tłuszcz, ponieważ jest to i tak obciążenie dla obciążonego już organizmu (kręgosłup, nogi, serce itp) są kalkulatory, ktore pomagają wyliczyć wagę odpowiednią w ciąży http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dgj k k
Autorko powodzenia dbając siebie, i Nie słuchaj złośliwych babek:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też megaduża
I ciąża 116 na starcie 130 na mecie, waga córki 3150g II ciąża 125 na starcie 140 na mecie waga syna 3450g Obecnie walczę z waga, ale długa droga przede mną. Pozdrawiam i zdrowia życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ja,,..
od razu napisze ze nie lubie grubasów.ale takich którzy sami zapuscili sie jak tuczniki. jezeli otyłosc wynika z choroby-szczerze wspolczuje.autorko,nie wiem co ci doradzic...najwazniejsze ze jestes pod stala opieka lekarska.ja na twoim miejscu odpuscilabym wszelkie slodycze/gazowane napoje i udalabym sie do dietetyka,aby ulozyl mi zbilanowana diete...podobno dieta cukrzycowa jest swietna.babki w ciazy na niej malo tyją. pozdrawiam, chuda mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1132
nie trzeba żreć aby przytyć ja zawsze byłam pulchna więc sie wziełam za siebie no i co dieta, za dietą a następnie efekty jojo z którymi dochodziły następne dodatkowe kg w końcu tak ześwirowałam ze brałam tabletki na przeczyszczenie i tylko 1 sucha kromka chleba aby w brzuchu nie burczało i to po kawałku na cały dzień w końcu uzyskałam wymarzoną wagę z 88kg na 49 łał zaszłam w ciąze upragnioną i super 1-6mc po 1kg a nagle coś się popsuło na reszte ciąży musiałam się położyć i przez reszte 3 mc 30kg po porodzie większość chudnie a ja przez 1mc 10kg do przodu razem 46 okazało się niedoczynność tarczycy więc następne diety 5kg schudłam 7kg przytyłam następna 18kg schudłam 22kg z powrotem po czym psycholog i na dzien dzisiejszy doszłam do wniosku ze jak ktoś nie ma innych problemów jak nadniar wagi to tez polecam psychologa ja od15roku zycia do tej pory nic nie robiłam tyklo się odchudzałam mam31 lat i żyje wszczęściu gdyż to nie kilogramy decydują czy nasi mężczyżni bedą z nami tylko nasze wielkie serce a ja mam prawdziwego mężczyzne bo on nie pies na kości się nie rzuca warzne jest to aby się pokochać takim jakim się jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×