Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trampolinka dla 2 lataka ?

TRAMPOLINA dla 2 letniego dziecka dobry pomysł ?

Polecane posty

Gość trampolinka dla 2 lataka ?

córka w lipcu skończy 2 latka i tak myślę żeby wszyscy się dołożyli do trampoliny niż kupywali jakieś zabawki któe córka ma w nosie... ale czy to dobry pomysł ? mąż jest stanowczo na NIE! bo się połamie... bo to zle wpływa na stawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka fasolka)(
Gdybym miala miejsce na trampoline to bym sie nawet nie zastanawiala,to super sprawa a ile frajdy ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj mąz bzdury plecie, dzieci są na tyle elastyczne ,ze jak najbardziej trampolina jest super zabawką Moje maja duzą ogrodowa na podworku, i domową malą Niech mąż nie chrzani ze źle wplywa na stawy,bo moja mala od 2.r.z uczęscza regularnie na gimnastyke,i cuda niewidy w powietrzu robila jak i do tej pory robi, skocznosc i wygobasy znakomicie wplywają na jej kondycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacyjny ale kup taką
dla maluchów z siatką co moze stac zarówno w domu jak i w ogrodzie. Nie kupuj typowo ogrodowej dla takiego szkraba. Ja używalam tej domowej jako kojca dla córki jak miala 8 miesięcy i się swietnie bawila odbijala się na pupie, a teraz ma ją w ogrodzie i skacze jak szalona a ma 2 lata skończone. Taką mamy: http://allegro.pl/trampolina-ogrodowa-pro-z-siatka-140cm-i3176291192.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolinka dla 2 lataka ?
jak mielibyśmy ku[pować to wybralibyśmy taką http://allegro.pl/teraz-taniej-trampolina-252cm-z-siatka-kurier-0zl-i3191269219.html ale czy ona jest napewno ok ? proszę pomóżcie czy może lepiej wybrać jakąś inną ??? rewelacyjny.... o takiej też myślałam ale czy nie będzie zbyt mała ? ;) chciałabym żeby trampolina posłużyła na kilka łądnych dobrych lat na razie dziecka 2 nie planujemy no ale są sąsiadki... więc na pewno nie obędzie się że również będą chciały skakać... owszem mogę powiedzieć że nie mogą no ale... jak zamarzy nam się 2 dziecko to raczej na 2 będzie zamała ale cena jest bardzo kusząca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ejst ok dla takiego
malucha. Spadnie ci z tego i się polamie. Ani samo nie wejdzie ani nie zejdzie. a nie schowasz na zimę to na 2 sezon nie bedzie już żadnej trampoliny bo to dziadostwo. Kup ta malą i po sezonie wniesiesz do domu i dziekco calą zimę bedzie mialo w domu frajdę. Ona do 6 lub 7 roku życia spokojnie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ejst ok dla takiego
U mnie 3 się w niej mieści między 2 a 6 rokiem życia i sobie spokojnie skaczą wiec i dzieci sąsiadki poskaczą jak nie mają po 60 kg tylko z 20. A Jak chcesz już wielką kupić to musi być porządna bo taka po jednym sezonie do smieci się nadaje. Wtedy trzeba wydac z 800 zł ale moim zdaniem dla takiego malucha nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kocha trampoliny, wczoraj bylysmy w wesolym miasteczku, to na nic nie chciala tylko na trampoline. niestety nie stac mnie na to, to rok temu kupilam jej zamek dmuchaniec do skakania ale to nie to samo. nie zastanawiaj sie nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ejst ok dla takiego -Spasc to tez moze z kanapy,fotela jak skacze na nich, lub z nich .Pewnie ze ci dziecko nieraz wyrżnie ,nie tylko z trampoliny, to jest nieuniknione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolinka dla 2 lataka ?
rozleci się tylko dlatego że nie schowam jej na zimę ? a właśnie że schowam bo mieszkamy w domu i mamy dużo prawie pustych garaży więc nawet myślę że i złożoną sprzątniemy (jak da radę udzwignąć) jak jedziemy samochodem to widać że ludzie w ogrodach mają takie jak podałam w linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolinka dla 2 lataka ?
Już dzięki wam postanowiłam że kupię trampolinę ! :) a co! :) tylko teraz mam problem jaką ? :) toksyczna wypowiedz się na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty chcesz domową, czy podwórkową /ogrodowa?? bo to ma znaczenie i rozmiar i cena Moja domowa trampolina ma srednicy chyba 1.5 m.Wystarczy w gopogle wpisac np domowa trampolina, wyskoczą ci rozne, i z asekuracja/siatkami, i bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 3 chłopców
Kupuj i to ta większą. Będzie na dobrych parę lat i ty też możesz z niej korzystać. Też. Chcemy taka kupić tylko 305 cm bo mamy 3 dzieci 5 latka i bliźniaki 2,5 roku. Moja siostra taka właśnie ma i szaleją najlepiej to by w niej siedzieli cały dzień. A że siostra jest nasza sąsiadka siedzimy u niej na podwórku a nie u nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli twoj maly nie ma jeszcze na tyle koordynacji ruchowej i nie nabyl umiejetnosci bezp upadania to polecam z siatką http://www.firmy.net/WZ38K,trampolina-domowa-140-cm-z-siatka-zielona,YWK2.html Moja najmlodsza na treningach juz nabyla umiejętnosci koordynacji ruchowej i popr.lądowanie,,wiec ma bez siatek domową,ale wielka ogrodowa jest z siatką bo jest o wiele wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadek i gips gotowy
Ponizej 5lat lub 4 lat nie pozwalalabym skakac na trampolinie, upadek i reka ,noga polamana ,po co takie male dziecko w gips ladowac?starsze jest bardziej ostrozniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co do 4-5 lat twoje dziecko na podworko nie wychodzilo? bron boze na plac zabaw bo sie polamie, rower nie, hulajnoga nie, skakanka:D nie i wszystko nie, bo sie polamie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek skonczyl 2 lata i
ma trampoline juz dluzszy czas.tylko mam nie duza,bo stoi w mieszkaniu,ale i tak daje mu duzo radosci.fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolinka dla 2 lataka ?
toksyczna chodziło mi o tą ogrodową ;) dziękuję wam za rady ;) moja córka skończy 2 latka ostatniego lipca więc z trampoliną poczekam do lipca ;) bo teraz to raczej jeszcze za mała ? chociaż w sumie to tylko 3 msc więc tak bardzo mądrzejsza nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mężem kupiłam dla synka trampolinę 305. świetna sprawa jest z niej bardzo zadowolony . tylko ja ci polecam trampoline ale z siatką wewnętrzną . skakałam na trampolinie co ma siatkę na zewnątrz i sprężyny są w środku tak jak na tej co pokazujesz . i żadna przyjemność skoczyć mocno na sprężynę ,mi to sprawiło troszke ból a co dla takiego dziecka . ja sie bawiłam zaledwie z 30minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci lubią skakać. Mam duża z siatką i kupiłam jak najmłodsze dziecko miało 2 latka. Niby duża a i tak czasem dzieciaki sie stukną. Do tego trampoliny przestają być bezpieczne w momencie kiedy dzieciaki robią na nich co nie trzeba. Moje robią przewrotki i rozne inne rzeczy. Rzucają sie na siatkę. Jak mnie widza to grzecznie skaczą a jak tylko sie odwroce to sie dzieje. Dla jednego dziecka mała wystarczy tak jak pokazałas w linku i jeszcze jak zaprosicie inne dziecko do zabawy to tez będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze z kanapy tez moze
ale latwiej 2 latkowi spasc z drabinki na trampolinie niż z kanapy. Podczas skakania nie wypadnie bo jest siatka ale jak bedzie wchodzil i wychodzil sam to może zlaiczyć glebę to raz. Dwa to ta trampolina nie ma siatki na dole i jak inne dziecko bedzie skakać to twoje moze wejsc pod trampolinę i lepiej nie mowić jak się to moze skończyć. Masz malutkie dziecko wiec nie szalej z trampolinami jak na razie wystarczy taka specjalna dla maluchów wlasnie ktoa jest bezpieczna bo niziutka, z siatką bez drabinki i z zabezpieczeniem na dole. A dla dziecka bedzie i tak super frajda. Co do garażu to nie wlozysz jej w calosci tej wielkiej. My mamy garaż na ciężarówkę i ledwo nam wlazła, zajęla caly garaż. W tym roku nie schowaliśmy i niestety nie a już trampoliny bo wziela i zardzewiała, a siatka do skakania zniknęla jest taka jakby stlona nie wiem jak to nazwać. Sąsiedzi mają porzadną droga trampolinę wiec zdejmują na zimę matę do skakania a stelaż stoi już lata i nic się nie dzieje, ale ich trampolina jest taka solidna, porzadna a nie takie cienkie rurki jak nasza i ta z twojego linku. Zwyczajnie szkoda pieniedzy na taką trampolinę bo to zakup na jeden sezon, a jej nie zlożysz. Jak już raz posklądasz to potem nie rozkręcisz bo się nie chce trzymać. Jaka cena taki towar niestety. Kup taką dla dzieci jak nie masz kasy a jak masz to kupuj ogrodową ale porzadną w sklepie sportowym patrz zeby grube te rurki byly, solidne i zeby mozna bylo matę do skakania dokupić osobno jakby coś się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, O bezpieczeństwo córy nie musicie się martwić jeśli tylko nie kupicie jakiejś niebezpiecznej tandety i będziecie na małą uważać jak skacze. Drabinka to faktycznie może być powód kontuzji ale można przecież z niej zrezygnować i samemu wkładać i wyjmować dziecko z trampoliny przynajmniej będzie pod nadzorem ;) Trampolinę jako zabawkę bez mrugnięcia okiem polecam, sam od zeszłego roku mam w ogródku i nasze dzieciaki mają świetny ubaw, czasem trzeba ich zmuszać by zeszły zanim padną ze zmęczenia. My kupiliśmy taki model http://trampoliny.pl/trampoliny-zestawy/18-athletic24-305-cm-trampolina-ogrodowa-z-siatka-zabezpieczajaca.html i jesteśmy zadowoleni, pożadnie wykonana i solidna więc nie martwimy się, że się rozpadnie pod dzieciakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 3 chłopców
z kanapy może nie ale piszesz głupoty, mam wrażenie że jesteś nawiedzoną mamuśką która łazi krok w krok za swoim dzieckiem, dziecko wejdzie pod trampoline no tak na pewno i go dzieciaki połamią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luunaaaaa
a czy 1,5 roczne dziecko moze sie bawic na takiej trampolinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne bo ja nie mam nic
innego tylko stać i patrzeć jak moje dziecko się bawi w ogrodzie. Caly dzień z nim tam spędzam. Przecież jak mam ogród to robię tak zeby było bezpiecznie, kupuje bezpieczne zabawki między innymi dziecięcą niską trampolinę którą ustawiam na trawie i dziecko się bawi a ja od czasu do czasu zerkam co tam robi. No to ja się nie dziwie ze mamy z kafeterii na nic czasu nie mają jak caly dzien patrzą jak dzieci na trampolinie skaczą sciagają je z drabinki wsadzają z powrotem zamiast dać się dzieciom bawić zapewniając im zabawki dostosowane do wieku a samemu sie robotą zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×