Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość ciuryło wichura
Kasia z pierwszej edycji głosujcie na Kasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś odpadnie Rozenkowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to byłoby najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtus, to chlop z jajami jak sam twierdzi. Dla mnie to taka ciapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dzisiejszym odcinku, cos mi sie wydaje, ze Eliza dlatego taka wsciekla, bo Ryjkowi spodobala sie Malgosia, a Malgosi Ryjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wygląda,że co tydzień dobrze typuje i odpadną gofry ;) Ciuryło-machura: Pisz oficjalnie, że chodzi o tą Kaśkę R. od niepełnosprawnego dziecka, bo nie każdy wie, że założyłyście z nią ten wątek, żeby innych opluwać w pierwszej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Kuczwara to kawał chama. Zaznaczał jaki jest wspaniały i zaradny, a inni według niego to ciapy. Ale półki mu odpadły od ściany hehe Ma nauczkę chwalid**ek. Nie mogę już oglądać jego i tych córeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjkowie pewnie zrezygnują z programu i tamtych przywrócą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co tam chodzilo na koncu w zwiastunie nast odcinka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom dziecka już pod ochroną. Jury nawet nie przyglądało się dokładnie ich piwnicy, żeby znów nie uderzyli w płacz. Biedny Tomek musiał być teraz miły . Powinni odpaść oni niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala zeby Wojtek z tymi swoimi coreczkami odpadl, bo juz nie moge patrzec na nich i sluchac tego przydupasa i jego corki nawiedzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Eliza dziś podsumowała szczerze Rozenkową. Jeszcze powiedziała "niech się goni". Podobało mi się to. Wygląda na to, że w kolejnym odcinku Ryjki sami zrezygnują ratując kogoś kto ma odpaść. To już wyjaśnia ich pobyt w Juracie. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję , że Ryjki nie wycofały się ratując DD lub Kuczwarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj szkoda by bylo gdyby odpadli Ryjki. Jak weszli do programu to bylam niezadowolona i chcialam zeby jak najszybciej odpadli, ale co odcinek to coraz bardziej ich lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda ja całe życie mieszkałam w blokach gdzie były piwnice a nie komórki lokatorskie ale najbardziej mi ryjków podobała .Gor dobrze że się pochwalił że ma tyle win napewno miejscowi żule się za jego komórkę lokatorskä wezmą :) a pani piwnica albo ma źle zrobioną korektę uszu albo na glu przyklejone na potrzeby programu bo za bardzo odstawały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale już emocje wśród uczestników. Zmęczenie robi swoje i wszystkim puszczają nerwy. Szkoda ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te piwnice to klitki. U Gora fajna ta winiarnia i w ogóle całość spoko. U Jurka te jury dyniowate mnie rozwaliło. Dynia Natalii miała nawet skośne oczy, a Rozenkowa włosy zrobione ze sznurka do owijania rur ;-) Fajnie to wyszło. Piwnica Ryjków też udana. Ale w rodzinach coraz cięższa atmosfera. U Ryjków szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze szkoda Angeliki. Wolałabym żeby Ewka wyleciała na zbity pysk. Wkurzało mnie jak sztucznie coś z Kamilem opowiadała o jakiś ciuchach, a d**y mieli oboje spięte. Widać że wyreżyserowane i ten jej uśmieszek fałszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy was tez tak niemiłosiernie w*****a ta charcząca wyłupiasta? Nie kibicuje tym z piwnicy ale pierdzielić cały odcinek o tym, że skoro mieszkają w PIWNICY ich mała gipsowa komórka lokatorska powinna być nie wiadomo jaka?- k*****a to tylko prostokąt wielkości miejsca garażowego nie wiem czego ona oczekiwała, że kominek wstawią ? łóżko wodne...? a może PIASKOWNICE? dziwne ale najbardziej podobała mi sie piwnica gora oraz prosiaczków ( ale z siebie wariata zrobil pipeprzyl ze prawdziwy facet zrobi wszystko a nawet półki przywiercić nie potrafi dobrze sie skompromitował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam, ze robi sie ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi trochę Magdy, ale na dobrą sprawę nie wykazali się niestety. Zmęczenie materiału, jak to się mówi "szewc bez butów chodzi" A piwnica.... bez piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek jaki milutki dzisiaj dla DD. Wyobrażam sobie jak musiał gotować się w środku ;-) Wszystkim macali półki i regały ale u DD strach dotykać bo wszystko się rozpadnie i znów będzie histeria. Cieszę się że Rozenkowa rozwaliła półkę szambonurkowi hehe To był piękny widok. Ale miał debilowatą minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polubilam elizke, szkoda ze zrezygnuja ratując poczwary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja co do Magdy. Takie pokładali w nich nadzieję że zrobią super piwnicę bo mieszkają w piwnicy. Magda dobrze powiedziała, oni tam urządzili mieszkanie, a tu mieli zrobić tylko komórkę. A wielkość tego hmmm nazwijmy pomieszczenia nie ma nawet połowy miejsca garażowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze piwnice Jurek, Gor i Ryjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi Angeliki ale faktycznie ich piwniczka nie była zbyt dobra i też mnie wkurzyło to gadanie o tym, że ci z piwnicy powinni byli się lepiej postarać ponieważ mieszkają w piwnicy :O tak jakby jedno z drugim miało cokolwiek wspólnego :O A tak w ogóle to nie macie wrażenia, że ci z DD nie są za specjalnie lubiani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeśmy typowały ;-) DD powinni sami zrezygnować. Tylko to patologia bez honoru i uważają, że im się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wedlug tego jak manipuluje tvn od 2 odcinków ryjki sa gorzej przedstawiani wiec pozegnamy sie z nimi za tydzien tylko nie macie wrazenia ze wlasnie odejda przez dd? i tak jak typowaliscie po górach zaczeli jeździć też 2 odcinki wstecz a dzisiaj odpadli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda DD nie są lubiani choć bardzo się starają. Niestety są fałszywymi manipulantami, a inteligentne osoby to widzą i ich nie lubią. ( Rozenkowa się do takich nie zalicza ) A na fb DD mają tyle pochwał tylko od znajomych z bidulów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×