Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
\\\powinna odpaść piwnica już w drugim pomieszczeniu odwalili fuszerkę a ciągle im się udaje ciekawe dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak wyjdzie, że Ryjki szlachetnie i wspaniałomyślnie się zachowają i poświęcą swoje miejsce dla kogoś ( może DD) Ale tak naprawdę mieli już dość programu, nie mogli się dogadać, a jeszcze to starcie Elizy z Rozenkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę patrzeć na tą wstrętną dziewuchę z DD. Dla mnie już pokazała swoje oblicze i choćby teraz słodka była jak miód, ja mam już swoje zdanie o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwnica już dawno powinna odpaść wszyscy żyją piwnicą w której mieszkają ale w programie to tylko same fuszerki odstawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwnica zero jakiegoś pomysłu głupiej piwnicy nie potrafili zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mieć rację z tym, że Ryjki zrezygnowali bo za bardzo się ostatnio kłócili i byli już tym programem bardzo zmęczeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli piwnica wejdzie do finału to tylko za mieszkanie w którym mieszkają bo tu nie pokazali nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli piwnica wejdzie do finału to za lizanie tyłka Rozenkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryjki rezygnują na zakupach. Wniosek się nasuwa taki, że kończą przygodę na początku odcinka czyli być może angelika wraca. Fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwnica odstawiła koszmarną łazienkę a teraz piwnicę co oni jeszcze robią w tym programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy wszyscy jestescie pie......lnieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzinka Jurka coraz bardziej mi się podoba a szczególnie córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się zastanawiam dlaczego piwnica nie odpadła to już ich druga fuszerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczarka powinna odpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać mi się chce jak widzę Kuczwarę, jego odpadające półki i spasione córunie. Po cholerę ta młoda włożyła na łeb futrzaną czapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek jest z******ty z tekstem " Luksusowa pani domu nas wypędzi " albo jak przeprowadzał wywiad w piwnicy. Szkoda , że odejdą i poświęcą swoje miejsce dla bidula. Ci z DD nie powinni tego przyjąć, ale ucieszą się, że zmanipulowali chociaż jedną parę. Parszywe mendy. Jurek niepotrzebnie ma wyrzuty sumienia. Niby z jakiej racji ma komuś ustępować. Walka to walka. Nie wiem w czym piwnica Magdy była lepsza o Angeliki i dlaczego ci z piwnicy są faworytami. Już na łazience się nie wykazali i znów dostali szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co oni z tymi niebieskimi pasami w piwnicy ? Kuczwara miał resztę farby z przedpokoju i wszystkich obdarował. Chłop z jajami, przecież tylko fajtłapy nie potrafią zamocować półek haha dobrze mu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuczwara to chłop z jajami ..... w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjki nie zrezygnowali w sklepie, to było w studio po ogłoszeniu wyników. Tam są takie same regały jak w sklepie. DD miał odpaść na kuchni, ale się prześliznęli i zostaje tylko salon. Mogą wejść do finału niestety. Ale mam nadzieję, że sprawdzi się powiedzenie, że "Co ma wisieć nie utonie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że Eliza tak płakała bo chciała zostać w programie, ale zwyciężyła jej litość na DD. Szkoda mi jej, to była pochopna decyzja. Oboje z Ryjkiem są spontaniczni. Znajomi i córka na pewno byli wściekli na nich. I tym sposobem bidulom znów się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zięciu Jurka Grzesiu też ma dobre teksty : Robiliśmy panu wnuka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie bidul odda klucze tylko poczwarki a ryjki ich wybronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prowadzących: Każecie ludziom upchac w piwniczce opony to chociaż sprawdźcie jak należy je przechowywać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor,ryjki i jurek mieli fajne piwnice, wojtek przesadzil z tymi pasami niebieskimi, szkoda ze ryjki zrezygnują,chociaz draznik mnie ryjek chodząc i krytykując,no i potem Magda tez krecila nosem na inne piwnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurka na początku nie lubiłam,teraz wydaje sie sympatyczniejszy, ten wojtek ma strasznie brzydkie te corki,szczególnie ta starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d**e by wam miodem smarował i tak by wam nie dogodzil kurcze czepiliście się tego Kuczwary glupie piczki czy zrobili wam coś złego jak nie możecie na nich patrzyć to po co oglądacie i dalej plujecie tym wsciekłym jadem no po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
półka odpada a widziałas jaka była ściana a p.ani blondyna uwiesiła sie aż słoiczki zdjęła żeby jej było lepiej operować hahahahah żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam się Wojtka piwniczka podoba przynajmniej jest w niej jaśniutko przejrzyście i dość dużo miejsca a półka jak by sie tak nie uczepiła to by było oki ale pach mu przewiercił ścianę na wylot aż kawałek ściany malowanej odpadło ja cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pieczareczka ma fajne uszka dalej sie czepiacie to pewnie sie czepia wszystkich stara panna nie wydymka wali jej w łeb na starość i niema co z sobą zrobić to sie wyżywa na innych hahhahahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×