Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość trolollo
kto to jest ta Barbara Ciuryło-Machula ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do opinii o Jurku. Jest spoko gość, a Klaudia to sympatyczna dziewczyna, Grzesiu także. Ale te wcześniejsze negatywne opinie pokazują tylko jaki wpływ na widza ma telewizja i jej manipulacja nim. W sumie pokazywali go jako tyrana, więc co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto moze, niech wejdzie na Fb i poczyta komentarze, pod filmikiem pt. " Piwnica u RYjkow ". To lepsze, niz sam program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do A dlaczego niby mamy nie komentować ? Przeszkadza ci to ? Może jeszcze narzucisz o czym mamy pisać ? Właśnie , że będę komentować ile mi się chce i tyle :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzby Eliza byla zazdrosna o Ryjka, ze rozmawial z Rozenkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać , że Ryjki oddali komuś swoje miejsce, tylko nie wiadomo komu. Zrobili to bo chcieli więc nie ma co robić z nich męczenników. Gdyby bardzo chcieli zostać w programie dalej to by zostali. Ale byli już zmęczeni i mieli dość. W eliminacjach mówili, że nie lubią takiego szablonowego życia i nie kolekcjonują pieniędzy. Pewien rodzaj lekkoduchów. To ich sprawa, czy będą żałować tej decyzji czy nie. Możliwe, że tak, bo w nerwach i przemęczeniu podejmuje się przeważnie niewłaściwe decyzje. Nie wiem kogo uratowali, w każdym razie jeśli ktoś miał honor nie powinien tego przyjąć. Ale to pewnie chodzi o DD niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane ryjki jeżeli czytacie kafeterie i ten topik i jeżeli oddaliście swoje miejsce tym zBIDULA nie lubię was za to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertya
w eliminacjach jeszcze mówili że ich pasją są podróże po tym programie pewnie wyjechali sobie w jakis bajeczny kątek świata bo na prawdę wolny czlowiek w takim programie gdzie jest reżyserka, mówią im nawet jakie dialogi mają prowadzić - to jest nie do zniesienia, może lubia sobie też trawe zapalić, więc chcieli już od tego kieratu ustawki sie oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jury jak chce kogoś wywalić to potrafi się przypieprzyć. Przecież Angelika miała blat na tej samej wysokości co DD. Nagle już u nich wszystko pięknie. W*****a mnie ten programik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba napisać na oficjalnej stronie bod co o tym Ludzie myślą jeżeli ci z Birula wygrają to ja juz w nic nr Wierzę w tym TVN :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na facebooku to strach coś negatywnego o tych z DD napisać, zaraz się rzucą na ciebie ich obrońcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie pewno piszą ale co prowadzący z tym zrobią:( nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz bardziej lubię Gora, na początku wydawał się takim nudziarzem, ale teraz jest coraz lepiej, naprawdę sympatyczna rodzinka. Natomiast zięć Jarka - Grzesiu jest jakiś dziwny, zauważyliście, że on tak dziwnie powtarza słowa po Jurku, jakby miał jakieś zwarcie w zwojach mózgowych;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast zauważyłam uszy pieczarki co ona ma tymi uszami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię ryjków i nie chcę żeby sobie odpali albo oddali swoje miejsce komuś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo też to zauważyłam dziwne uszy ma, w oóle ona jest aseksualna nie wiem co on w niej widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak już ktoś na poprzednich stronach pisał źle przeprowadzona operacja uszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zla korekte szlo by zakrtc fajna fryzura a nie podkreslac tragiczna fryzura na pieczarke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne cipulajdy żebyście miały tyle rozumu co Elizka i Ryjek to byscie się odwaliły wreście od Kuczwary i reszty nie pluly byście tym jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahah dał wam kosza Wojtek olał was co go tak nie znosicie ciekawe co wam takiego zrobił a jego córki co wam zawiniły? no co waszym zdaniem są brzydkie? ciekawa jestem jak ty wyglądasz pewnie niemożna na ciebie patrzeć bo pyszczysko masz ohydny hahahahahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy kolejną lansiare..angelika gontarz bitwa o dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tam POCZWARY i całej reszty nie czepiam ani mnie ziębią ani parzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o jaki lans chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna ta jej stronka, dziewczyna ma bardzo ciekawe pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
andzia sobie stronke na fb walneła tak jak ruda, tylko że ta jest całkiem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31.10.13 gość a gdzie kto powiedział że reguły programu to pokazywanie ciągle nowych pomysłów???????? zrozum to że program to tworzenie swojego wymarzonego domu , każdy z nich marzy o innym, stąd każde mieszkanie jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ochotę na sex, bardzo, bardzo, co robić kochani?:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazują ? kreują ? to co widzimy to urywki tego jak sie zachowuja, tu nie ma nakazanego zachowania slownictwa tylko ich naturalne reakcje , a reakcje jurka do ziecia sa żenujące , mówcie co chcecie ale to miało miejsce nikt tego nie wymyślał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihihi a jak sobie dodała do nazwiska "bitwa o dom", ma też prywatne konto na fb ale poblokowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×