Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
...sympatyczni,SPOKOJNI ludzie....oj chyba nie wiesz co piszesz!? policja mialaby co robic bo mama oli nie zawsze bylaby w poblizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W następnym tygodniu odpadają Miecho i Karolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to wpis? nie znam ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz ze Mieszko z karolina poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata i Piotr Borkowscy Bitwa o Dom 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wie że Mieszko i Karolina polecą? Bo jest jednym z uczestników Bitwy o Dom który odpadł i sprzedaje informacje jak by to miało nie wiadomo jakie profity przynosić, myślę że produkcja programu powinna zająć się takim fajfusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś komu żal o***t ściska że poleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce zeby oni odpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka jest stara znajoma karoliny... okazalo sie ze dziewczyna nie miala kolorowego zycia. ma ojca araba ktory zachowywal sie jak typowy ciapaty.bez kija nie podchodz...szacun,ze nie probuje zbudowac swojego wizerunku na wspolczuciu...wybaczam niedorobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi wielka afera, ojciec Arab? a ona przecież skończyla jakies szkoly, na tance chodzila, tak zle jej chyba nie bylo, chociaz wyglad jej mamy mnie zaskoczyl, bo ta Karolina taka wyelegantowana a jej mama skromna, niefarbowane włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz na mysli ze z kijem nie podchodz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:48 Karolina tez nie widac zeby byla farbowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Lekarz podoba mi się coraz bardziej!! najpierw zwróciłam uwagę, gdy urządził przytulną kuchnię (chyba najbardziej mi się podobała ze wszytkich kuchń) , dzisiaj zauważyłam,że ma niebieskie oczy a nie brązowe jak uważałam, do tego jest mądry, cichy, spokojny no i to,że zrobił w ogródku coś jak szklarnię to już w ogóle! zrobił taką działeczkę, jest słodki i uroczy, jego żona /dziewczyna będzie miała szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoly baletowe sa darmowe z tego co mi wiadomo. a ona do takiej chodzila (na facebooku przeczytalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez kija nie podchodz czyli zabranial jej sie malowac do szkoly, nosic kolorowe ciuchy, nosic obcisle ciuchy, jesc mieso wolowe, chodzic na obcacach i regulowac brwi, no i kazal jej sie uczyc arabskiego, musiala na to marnowac kilka godzin dziennie, gdy inne kolezanki mogly sie puszczac po klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpela ma ojca z iraku. jej matka sie rozwiodla. lał je..pewnie Karolina miala podobnie. wiedac po jej mamie ze zmeczona kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek będzie miał jak już chłopaka nie dziewczyne, jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewmnie dlatego teraz korzysta i pokazuje swoje uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Ale te ogródki są masakryczne. Kuzwa aż mi szkoda klawiatury,zeby to opisać. Nie widziałam czegos takiego na żadym osiedlu. I ta trampolina pod czyims oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale było trochę w mediach opowieści o tych arabach itp jak polki mieli za żony i była masakra więc tylko szacun dla tej dziewczyny że nie gadała łzawej historyjki o ojcu arabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona cos wspominala o krzyku w domu i ze zle reaguje na uniesienie glosu. Bylo to w ktoryms odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacun dla jej mamy ze wychowala taka dziewczyne. Ten buc to szczesciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia dlaczego TVN tak promuje Doktorka, że niby wszyscy do niego przychodzą szyć, leczyć się itp a jak dla mnie to wyreżyserowane jest, a czy gej to mówiąc szczerze wygląda na geja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko tez z******ty, nie dal sobie wejsc na glowe i udowodnil przy ogródku wszystkim nawet nam,ze potrafi sam zrobic. Wiadomo,ze bedzie Karoliny bronil. Nawet Rozenek powiedziala,ze lubi sie z nim sprzaczac...extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Araba tylko Peruwiańczyka i grała w Peru w telenowelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tvn promuje lesby, geja i cnotki niewydymki, fajtułape i kobiete wszystkorobiącą i w sumie tancerzy...nie wiem jak ich opisac... bo w sumie jakos sie bronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wygląda na geja? bo nie ma dziewczyny albo żony albo konkubiny u boku? a ja myślę, że to może być typ co ma wiele dziewczyn i dlatego,żeby to się nie wydało do programu żadnej nie zaprosił, po co komplikować sobie życie? nikt na to nie wpadł? czy wy wszyscy żyjecie w banalnych związkach? może jest singlem? ale nie! pierwsza teoria to musi być gej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to czy ma laske...spojrz na jego mowe...na to jak sie zachowuje...maskara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolina skonczyla baletówke panstwowa. wiecej szkol nie skonczyla, jest na 2gim roku wnetrz facebook wszysko nam powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o czyźniakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×