Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
a co udziela są nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskutuje zawzięcie z osobą która ośmieliła się ją skrytykować. Ależ ją dotknęło to że odpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fejsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dajcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się umieścić linka bo wykrywa jako spam wejdź na profil bitwy o dom na fejsie i to pod postem czy zgadzacie się z wynikiem. Ostatnie kilka postów. Właśnie jakiś obrońca Borkowskich wziął się za wyzywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja też mam faktycznie szczeka Borkowska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś ich znajomy pewnie jeszcze zaczął wyzywać krytykantów ale chyba go poinstruowali bo pousuwał posty. Ale to co na priv wysłał, to już nie usunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby co to pisala:zgadzam się w 100 % z werdyktem. Ten ogródek był fatalny. Już widzę radość sąsiadów z parteru, którym ta trampolina przesłoniła okna i sąsiadów z ogróka, gdy przyjmowaliby gości w swoim ogródku lub zwyczajnie poszliby odpocząć a tam zza płotu rytmicznie wyłaniałby się czerwony skalp Borkowskiej radośnie podskakującej. Wnerwia mnie to tłumaczenie - że mają dzieci i wszystko pod dzieci. Akurat mają 2 małych dzieci, trójka niemal dorosłych rozumiem że albo się dla nich nie liczy, albo są na poziomie rozwojowym przedszkolaka i cieszą ich kolorowe kredki na balkonie i infantylne maluneczki. Większość rodzin w Polsce ma dzieci, a nikt o zdrowych zmysłach nie przerabia swojego domu w wielki plac zabaw. Po to dzieci mają swoje pokoje. I jeszcze argument z d**y który Borkowska zamieściła - że ich dzieci to gimnastycy i im trampolina potrzebna.... moja córka ćwiczy gimnastykę artystyczną i akrobatykę na poziomie zawodniczym i ni cholery nie wiem po co jej trampolina miała być? Drabinki, gruba wykładzina, materac, wielkie lustro - to tyle na warunki blokowe. MAsz na imie MAJA?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ wredna ta Borkowska jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwony skalp :D Leże i kwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja Łycziuk na fb bardzo dobrze napisała o Borkowskiej - nie agresywnie, merytorycznie, nie emocjonalnie , widać konkretna osoba która ma słuszne uwagi a Borkowska ją zaatakowała i napisała że jest wrogo nastawiona do jej rodziny ruda szczeka normalnie nie wiem o co chodzi tej grubej beczce :( atakuje a kobieta jej odpowiada z uśmiechem no co za zołza, na prawde trzeba być trepem bez osobowości żeby z takim babsztylem być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bravo Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borkowska szczeka jape na fb morde ma czerwoną jak jej kudły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaMajaaa
jednak miałam racje że konto na fb to kiepski pomysł, debiutując, wyprowadziłam panią Borkowską z równowagi ;) nie jestem wrogo nastawiona do jej rodziny, wrogo to ja mogę być nastawiona do teściowej, jak mi powie że mnie wydziedziczy ;) a pani Borkowska jest mi obojętna, bo jej nie znam .ale w sumie poczułam się taka ważna, że mi odpisała i tyle energi mi poświęciła. ;) No i teraz wydaje mi się, że jest mało sympatyczna chyba ;) ps. Jakiś ich oddany obrońca najpierw nasmarował coś pod postem, potem wysłał mi kilka żarliwych wiadomości prywatnych, poczym posty na tablicy usuunął, pewnie poinstruowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MajaMaja bardzo dobre są twoje komentarze dobitnie im napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze poszczeka to się tu wszyscy posracie z radości imbecyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają konkretnie,rzeczowo bez jadu . Zdaje się to Borkowską wyprowadza z równowagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o witam, własnie cie pochwaliłam, dobrze że nie dałas im sie sprowokować bo widać że Borkowskiej nerwy puszczają i jeszcze koś z ich rodziny sie przejął i szczeka , wylazło z nich całe chamstwo teraz dopiero widać masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyła ci agresywne wiadomości prywatne ? naprawdę żenujący śmieć teraz wyobrażam sobie jak ona się z komornikiem kłóci , do niej będzie musiała przyjechać cała brygada antyterrorystyczna żeby babsztyla ujarzmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaMajaaa
nie, nie Borkowska wysłała tylko jakiś typ, przypadkiem z Gdańska pochodzący ;) Fan rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Maja czas jakiś kukluksklan założyć i oskalpowac Borkowska zeżryjmy babę możesz być szefem cisnij bejbe jesteś taka zajefajnie mądra że ach jestem twoja fanką bierz ja!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego nie siedziała dziś na kanapie w dd TVN ? Pewno się obraziła bo ci co odpadają zawsze dzień później siedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ci bluzga na pivie to może być mąż albo jej dzieciak jakiś z kontem Krystian bo niby co sie angażuje osobiście i każe się w doope całować ? ale syf z tej rodziny wychodzi, masakra jakie buraki niewychowane, nawet do programu śniadaniowego nie przyszli bo się krowa obraziła , ale syfiara wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaMajaaa
11.31 - szkoda takich ładnych warkoczyków. A mądra nei jestem, co ty, nie potrafię dodawać ułamków ;) i będąc w liceum, na hasło almodovar cała zadowolona z siebie rzekłam, że jest to ciastko z kremem. więc sam(a) rozumiesz....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam,że obraźliwe wiadomości możesz zgłosić na policję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MajaMajaaa ja w szkole na pytanie nauczyciela -sytuacja w Libanie? Odpowiedziałam -Napięta :( Wszyscy kwiczeli a mi było wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaMajaaa
łeee takie obraźliwe to aż nie były, z mężem czasem ostzrej dyskutujemy ;) Taka ze mnie patologia, wiem, wiem. I córce trampoliny bym zakazała pod oknami i jeszcze daję jej parówki na śniadanie. Fuj. A w domu mam szwedzki paździerz z IKEA , zadne tam dizajny, kredki, kominki pod tyłkiem. Jak to mi pan Krystian napisał, słoma z butów i c*****e wychowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze określenie borkowskiej czerwony skalp od połowy czaszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×