Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Skąd wy możecie wiedzieć jaka ona jest? Sypiacie z nią? Widzisz to co pokazała ci tv i myślisz że wszystko wiesz o tej kobiecie nie kumam cie, masz do niej jakieś osobiste jazdy to powiedz jej wprost a ja z tego co zauważyłam to nie cały dom był dla dzieci tylko balkon i ta męcząca was trampolina reszta to normalny dom ale wy tu macie swoje jazdy i nikt wam tu niczego nie wytłumaczy osobiście uważam że jej czegoś nie wiem czego ale zszdroscicie i stąd wasze rzygi tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij się już czerwony skalpie, wszędzie piszesz o rzyganiu, rzygi itp powtarzasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech poda tvn o zepsucie wizerunku a nie burzy sie jak bura suka, ch*j z nia jaka jest, my tylko stwierdzamy fakty ze powinni ich w****** juz za balkon bo to bitwa o dom a nie bitwa o przedszkole, a jak ci sie tak podobalo to kredkowo to popros ich niech ci na balkonie urzadza takie same. I faktem jest ze sie zaslania dziecmi na kazdym kroku bo dziecia sie podoba, bo to dla dzieci..no ja p*****le nie ona jedna w tym kraju ma dzieci I nie jest to powod w domu urzadzac przedszkole zwlaszcza gdy 3 z tych dzieci jest prawie dorosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi cię mały zgnuśniały i zakompleksiony czlowieczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gościu, nie dziecią a DZIECIOM" :O Coraz ciekawiej się tu robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być bez cudzysłowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze powinno byc dzieciom, zauwazylam wczesnej ale dopiero jak dodalam komentarz I nie chcialo mi sie juz poprawiac, ale dobrze ze ktos czuwa nad ortografia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie sie czyta komentarze ale do chwili gdy znowu zaczynacie poniżać i wyśmiewać uczestników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniżanie uczestników bo uczestnik czerwony skalp sam się poniża , rozumiesz że robi z siebie idiotkę to taka jest reakcja, wyszła słoma z gumiaków, poobrażana na wszystkich , co za wstrętny babsztyl.pisała że dzieci na widowni siedziały a ona zaciskała pięści bo ktoś niszczy jej marzenia no sorry hahahaha to jest konkurs a ta zakładała że WYGRA to mieszkanie bo ma dzieci bo dziec***atrzą bo dzieci marzą szkoda że nie troszczyła się o swoich pracowników gdy nie wypłacała im pensji- oni też mają dzieci a ona szła na szał zakupów z koleżanką do galerii liczy się ona i jej dzieci , krówsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądre spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cię boli patalachu co? :D żal ci tak pośladki żal ci tak d**e ściska ze aż śmiać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam argument o zazdrości :) :) wystarczą słowa krytyki i już napewno chodzi o zazdrość. Taaaaa Pomyślmy, czego mogę zazdrościć ...... Bardzo zazdroszczę niekontrolowanego rozmnażania (sama powiedziała że tylko jedno dziecko było zaplanowane). Tak, tego jej zazdroszczę!! A co tam, wyzwolę się i ja z jarzma antykoncecji! precz z tabletkami! Dziewczyny, niech ta pani nas wyzwoli, nasze prababki paliły staniki, my spalmy tabletki, spiralki, prezerwatywy itd! Mamy kochających mężów, dawajmy się zapładniać! Następna sprawa - komornik. Jak wiemy, licytacja domu, eksmisja, to jest taka dawka adrenaliny, przyrównywalna chyba do startów w formule F1, skoków na bungi i polowania na niedźwiedzie. A proszę, tamci mają to zupełnie za free, te spotkania z komornikiem, zastanawianie się dzieciom zapewnić dach nad głową - o tak, tego jej musimy zazdroscić. Więc uwaga, każdy kto ma kredyt na mieszkanie, dom, szopę etc: Wykasujmy polecenie przelwu dla banku, zadzwońmy do banku i powiedzmy żeby się ******* bo my od dziś nie płacimy, nie płaćmy też czynszu i czekajmy, czekajmy na emocje. Sylwetka: co tam rozmiar 36, 38. Zazdrościmy tych kilogramów jak świni błota. W razie wojny, jak ruskie wezmą do niewoli, to zapas tłuszczu pozwoli przetrwać. Męża jej też zazdrościmy, ma pozycję zawodową, świetnei zarabia, potrafi zapewnić rodzinie dach nad głową. Tak, przyznaję, zazdroscimy jej piekielnie. Bardzo!!! Hemoroid mi z tyłka wyszedł i uwiera, tak jej zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie hemoroidy tylko Borki ci z d**y wylaza i tak bolą he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę, uważałam że ta rodzina jest bardzo sympatyczna i pozytywna, ale przegrywać też trzeba umieć do cholery. Chyba zgłaszając sie do programu woedzieli że mogą odpaść, że mieszkanie jest tylko jedno, chyba zdawali sobie sprawę że dzieci mogą mocno przeżyć to. A wystarczyły słowa krytyki kredek i trampoliny i już oczywiście argument bo ludzie zazdroszczą. Z całym szacunkie, naprawdę nie ma czego. Myślę że wiele osób tutaj wypowiadających się, ma szczęśliwe rodziny, kochających mężów/żony, fajne dzieci. Ja też mam męża którego kocham poprostu wariacko, ale to nie znaczy że mam z tego powodu urodzić mu 5 dzieci - bo go kocham. Oczywiście podziwiam rodziny wielodzietne, napewno fajnie jak się wszyscy zbiorą przy stole itd, Mnie jednak nie stać na 5 dzieci, świadomie i odpowiedzialnie zdecydowałam sie na tyle, żeby zapewnic im bezpieczeństwo, dom, przyszłość. I naprawdę, nie mam czego zazdrościć Państwu Borkowskim. I bez zazdrości stwierdzam, że słusznie dopadli bo ich projekty nijak się miały z sytuacją ich rodziny, bo 21 letni koń nie będzie się bawił w piaskownicy, czy też codziennie po podwieczorku nie będzie wesoło podskakiwał z mamusią na trampolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.32 Uwielbiam cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skalp od połowy czaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Borkowa taka duża że dupcia musi boleć strasznie no nie zazdroszczę :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa strasznie musi cie boleć bo ona taka wielka jest no nie zazdroszczę nie zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam jeszcze dodać , że zazdroszczę jej przyjaznego wyrazu twarzy ;) Szczególnie tego z momentu jak ją Rozenkowa jechała, tak, też tego zazdroszczę. Normalnie nic tylko wtedy zrobić zdjęcie, postawić na kredensie i dzieci do cukierków nie podejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha też chciałam właśnie napisać ze dupa musi boleć jak Borkowska zamiast hemoroidow jej wychodzi ale ktoś mnie wyprzedził beka normalnie widzę d**e tej laski co tak nie trawi rudego dreda i umieram ze śmiechu dobre!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogólnie mam probem z trawieniem większej ilości mięsa, więc i jej bym nie przetrawiła. Ale dopóki jej nie zjem, to nie wywołuje we mnie skarjnych emocji. Zabawne są tylko dla mnie te naczelne kontrargumenty na krytykę - zazdrość. Na Boga, komu i czego??n rozumiem że jak ludzie jadą po jakiejś Dodzie lub innej celebrytce, to tam można wstawić tekst o zazdości, bo wiadomo, ci ludzie jakiś tam sukces odnieśli, mają kasę, jakiś względny wygląd, zajmują się tym co sprawi im frajdę. Ale w tym przypadku zazdrość? Może jak by wygrali to mieszkanie, to owszem, żal by mi ścisnął jelito grube lekko, bo wiadomo, dostaliby za darmo coś, na co ja wywaliłam pół bańki, ale teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz tylko Borkowska z d**y wylazi przerypane masz kobitko żyć z Borkowską w d***e?! Masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 - haha masz Talent :D dziewczyny piszcie czego zazdrościcie Borkowskiej hahahaha Ja zazdroszczę jej figury 120/120/120 normalnie żal mi doope ściska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerwonego skalpu od połowy czaszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo jest więcej!!!! Borkowska zalicza kolejną doope a to ci numer! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak ona to robi że doopy same się wystawiają a ona znów buja się na patencie i nic nie robi tylko zalicza dopska takich frajerek jak wy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borkowska waszym wrzodem na d***e i w d***e jasssuuuu babki jakie wy musicie mieć wielkie d.u.p.s.k.a!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11.51 - nie chodzi o to żeby ich hejtować, tylko pokazać bezsens takich argumentów. Najpierw idzie kobita z własnej woli do programu, baaa płacze na wizji jak ona się by tam chciała dostać a teraz zdziwiona i nadąsana bo ją skrytykowali, a wogóle to skrytykowali bo jej zazdroszczą. I wogle Rozenkowa siedziała i z tej zazdrosci Majdanowi warkoczyki plotła , bo chciała mieć cokolwiek co mają Borki. Podobno widziano ją w nocy eliminacji jak włamywała się na wesołe miasteczka, zeby na trampolinie poskakać z radziem . Tak zazdrościła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci o trampolinie marzyły, jak można narobić tyle dzieciorów i nie potrafic im głupiej trampoliny załatwić np na działce albo u rodziny uważa sie za bystrą, dzieciaków naklepała a na to żeby miały trampolinę juz nie miała pomysłu dopiero w BOD trampoline zobaczyli i wow jakie marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, przecież oni wcześniej mieli swój dom i to całkiem że tak powiem luksusowy, więc tam nie mogli im wcześniej trampoliny wstawić? Jak te dzieci tak marzyły pół życia? A zresztą tamtem dom jakoś nie był cały na kolorowo w kredki zrobiony tylko był całkiem hmmmmm dorosły. To rozumiem dopiero jak dostali się do programu przyszło ocknięcie i takie WOOOOOW , k****, przecież mamy dzieci!!! musimy zrobić dom dla nich! No cóż, lepiej późno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×