Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ja myslalam ze padnę jak Agnieszka powodzianka zaczela chlipac histerycznie jak oglaszali wynik,ja p*****le ale komedia:-) jestem za dziewczynami ze względu na Kornelie bo to fajna dziewczyna,pracowita,no ale trzeba przyznać ze to olka daje dużo pomyslow, ten podest u mieszka byl beznadziejny, jakby czlowiek chcial zrobić przemeblowanie to jest w czarnej d***e, zresztą widać to bylo nieprzemyślane skoro nawet fotel sie nie zmiescil,salon doktorka,hmn zero inwencji,wstawil kanapy,telewizor i wielce się naurzadzal, zero polotu, salon powodzian..okropny,te meble nie trzymamy sie tam kupy, brzydko, salon domy jak ktoś napisał jak piec w krematorium,jak juz chciali miec kominek mogli chociaz zostawic jaki jest a nie obudowac ceglami bo to wiocha, szachy tez mi sie nie podobały, mam nadzieje ze nie wygrają bo drażnią mnie jego żale i tęsknoty,tez mieszkam z dala od rodzicow,ubolewam nad tym ze moje dziecko nie ma na codzien babci i dziadka,ale takie czasy i nie biadole po calych dniach, to nie program urzekla mnie twoja historia tylko bitwa o dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ale co do kominka to się śmialiśmy z narzeczonym bo w zeszłej edycji promowali e-kominki i sztuczny kominek to był szał i gust a w tej edycji już ich nie sponsorują i Rozenkowa oświadczyła że to kicz i bezguście mieć kominek w bloku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za dziewczynami chciałabym mieć takiego faceta co znosi moje fochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodziło Olce z tym trudnym dzieciństwem? Przecież ma taką kochaną i tolerancyjną rodzinkę - mamusia i babcia ubóstwiają Kornelię, 100% zrozumienia dla ich orientacji więc nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze ze nie wierz o co chodzi to tylko na plus bo nie bidola jak potuczeni jak inni jest Gut to po co gadać o przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po jajco cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, ze w koncu odpadli tancerze bo mialam ich i ich niedorobek juz serdecznie dosc. Powodzianie juz dawno powinni odpasc. Jedyne pomieszczenie jakie bylo ok, to pokoj synka. A Rozenkowa juz mnie tak wnerwia, ze najchetniej bym przewijala do przodu jej miny i jej pogadanke. Przy Majdanie z dnia na dzien robi sie coraz gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem Rozenkowej chodziło o to, że kominek był elektryczny, ekologiczny wyglądałby lepiej, taki jak np miała Rita, tam naprawdę można było zapalić, był ogień, a nie obrazek ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rozśmieszyła wyrezyserowana scenka jak Rozenkowa podchodzi do zapracowanego Dimy i pyta - a co robisz , a potrzebujesz pomocy ? a on - tak, chciałbym żeby moi rodzice mi pomogli ona go odwraca a tam jego rodzice :D chłopak cokolwiek robi to mysli o rodzicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa przecież miała zmienić nazwisko na panieńskie, czyli Kostrzewska - nie rozumiem co się tak tego Rozenka jak rzep psiej d**y uczepiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym programie wszystkie sceny zawierające 'element zaskoczenia' są reżyserowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam wszystko od początku do końca jest pełną reżyserką żebyśmy się tu wpieniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Dima to takie duże dziecko :o patrzeć na niego nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa podchodzi do wc, puka a tam Dima się odzywa - zajęte ! a Rozenkowa - co robisz ? potrzebujesz czegoś ? głos Dimy z kibla - mam zatwardzenie, chciałbym żeby moi rodzice mi pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.05.14 pierniczysz... tym z I edycji też załatwiła ? :D moze jeszcze ich sponsoruje ? :D Zawistni jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cmoknij ją w sylikonową pompę ogrodową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.05.14 dokładnie biokominek miała Rita i Piotr fajny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni od początku mieli zaplanowane kto kiedy ma odpasc, ciekawe tylko czy uczestnicy o tym wiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie korzysta z pomocy projektantow to sie tworzy pokoje - nie swoje lecz katalogowe i one wam sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ,ze w programie liczy sie pomysl, inwencja tworcza,wlasne zaangazowanie a tu rozczarowanie.szkoda czasu na ogladanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaa to myślałam że kominek Dimy był właśnie na jakieś ekopaliwo a nie taki filmik ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w programie liczy sie tylko zdanie Rozenkowej, co jej sie podoba, kogo wyklucza itd , dlaczego Tomek i chinka nie stawiają ostro swoich warunków ? program nie może iść pod dyktando jednej osoby chinka miała rację że balkon powodzian nie był w ich stylu, był oszustwem ! cały biały , mebelki w różyczki, kamyczki , to nie było ich ,gdyby nie byli od Rozenkowej już by odpadli ale oczywiście Rozenkowa ich broniła zaczynam rozumieć czasami Mieszka bo chłopak troche zna kulisy i chciał się zbuntować na swój sposób a i tak źle to wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam nadzieje ze w 4 edycji
chinka i pagowski zrezygnuja z programu przez durna rozenkowa. A tak w ogole to uwazam, ze rozenkowa chyba menopauze przechodzi bo jest wyjatkowo upierdliwa i wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Salon dziewczyn był rzeczywiście najlepszy, chyba inspirowały się bardzo salonem Mikołajczyków (białe cegły, szara kanapa). Tylko mnie zastanawia jedno, jesli one wybiły tą ścianę to na rzecz jakiegoś tam gabinetu. Czy ten gabinet był zrobiony? Troche nie kumam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwalily pokoj - ten wczesniej zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no był gabinet z tymi meblami z jednej strony żółtymi z drugiej różowymi co jury kompletnie obgadało że fe .Zobacz na stronie BOD tam leża takie poduchy z sowami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kumasz nie kumasz lesby są najlepsze i wygrają . takie są teraz tendencje idziemy ku nowoczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale marnotraws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat się zmienia ale ja wolę faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×