Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
nie lepiej ,zeby TVN te pieniadze oddal swojej fundacji a nie nas o wsparcie prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu ktos musi prać facetom skarpety , czyścić kibel po jego srace i podawać obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tydzien tez widac,ze rozwalaja .Znowu pieniadze pojda w bloto! A wokol tyle biedy! Powinni przy ocenie brac to pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że stara Rozenkowa się teraz popisuje przed Majdanem, na zasadzie "zobacz jaka jestem niegrzeczna, pyskata, ostra", on nie lubi dam, damy lubił Rozenek, a Kostrzewska tylko się dostosowuje do kolejnych kolesi. Aha! Jeszcze był Kraśko, jak z nim miała romans to była wielką sportsmenką, biegała jak szalona, z nim, bez niego ważne, żeby w gazecie pokazali jak to ona lubi sport. Kraśko wrócił do żony to Rozenek biega ale w szpilkach i to za Majdanem ;-) A bitwę wygra niestety lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałas co Rozenkowa założyła na urodziny Majdana ? :O miniówę taka rozłożystą jak baletnica która tańczy "Jezioro Łabędzie" i do tego kurtka skórzana debilka , w Dodę się zamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w końcu jest baletnicą Kiedyś uważałam że pani Małgosia jest ładna ,wczoraj patrzałam na nią jak ona chuda jest okropnie oczy ma wpadnięte jak anorektyczka twarz ma też zmieniony kolor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może majdan ją eksploatuje nadmiernie i oczy zapadnięte i nóg jakoś razem nie może trzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zdziwiło że zawsze taka elegancka a tu zalozyła kiczowatą miniówe jak tania niunia z klubu go go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że ten strój baletnicy to fetysz Majdna taka k***ibaletnica. Doda podobnie się ubierała. Rozenkowa ma oczy zapadnięte bo nie daje rady jego temperamentowi, nie te lata. Przecież wiecie, że ona nie jest po 30 tylko po 40, a dokładnie ma 44 lata. Na starość rodziła 2 synów, ona jest stara a dzieciaki małe, od cholery roboty z nimi w dzień, a w nocy Radek chce ostrej zabawy. Też by Was wykończyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawda, kiedyś Rozenkowa zdecydowanie lepiej wyglądała ,a teraz w ciagu roku jakby jej przybyło z kilka lat conajmniej, nie wiem dlaczego? Niby nadal zadbana ,ale jednak gorzej wyglada wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie sie mylisz,mało wiesz, kobiety po 40 tce moga dużo i ciagle natomiast facet po 40 tce to już nie to ale może wspomaga sie lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz kreację Dody z czasów Radzia - i z kim Ci się kojarzy? http://i. wp.pl/a/f/jpeg/21664/doda2_akpa.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie Dodę z czasów Radzia - link ze spacjami trzeba je wykasować Czyż nie podobna kreacja? http://i. wp. pl/a/f/j peg/2166 4/doda2_akpa.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicaaaaaaaaaa
Od pierwszej edycji Rozenek jest najmniej obiektywną osobą w programie ! Ona zawsze była wredna i niesprawiedliwa, chociaż teraz faktycznie jest jeszcze gorsza niż była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kibicuję doktorkowi i kornelii i oli, oby wygrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicaaaaaaaaaa
W ogóle ten program jest niesprawiedliwy. Powodzianie już dawno powinni byli odpaść, a zamiast nich polecieli lepsiod nich jak Krysia i Arek, którzy mieli ogólnie talent do urządzania wnętrz, a przynajmniej moim zdaniem, owszem ich przedpokój może nie był do konca super, ale nie był też najgorszy, niektorzy przechodzili zo wiele gorszymi pomieszczeniami, poza tym Mieszko i Karolina mimo pewnych wpadek nie powinni odpadać bo byli o wiele gorsi... Dima też urządza mieszkanie zupełnie przecietnie... Teraz najlepsze są lesbijki i ają sliczne mieszkanie ,ale znając życie nie wygrają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygra DIMA .100% faworyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygra dima to bedzie to niesprawiedliwe, bo z jakiej paki ma jakis rusek dostac mieszkanie za darmo w naszym kraju? To powinien byc program dla polakow, on juz dostal szanse od polski, za nasze podatki sie ksztalcil w naszym kraju. Teraz najwyzsza pora isc do pracy i placic podatki a nie wyciagac lapy po darmowe i sprowadzac swoja rodzinke ktora bedzie kolejnymi nieudacznikami pasozytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa co chlopa dorwie to upodabnia się do jego wymagań , zamiast być sobą , elegancką kobietą to jest tym co facet chce a juz upodabnianie sie do Dody mnie kompletnie zaskoczyło, może zaczyna pyskować tak jak Doda a niedługo wleje jakiejś dziewczynie w kiblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa w tej kiecy na urodzinach Majdana wygladala jak dobra prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to ja myślę że Dimę zgasiło że rodziców mu zaprosili do programu i powiedzieli że mieszkanie ma być dla nich bo on twierdził że to ma być dla nich niespodzianka i na bank kombinował nic im nie powiedzieć i zająć to mieszkanie samemu, w końcu co to jest 50 tysięcy wysupłać czy wziąć kredyt na remont tej krasnogórskiej tandety, na pewno mniej niż 300 tysięcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbiera resztki po Dodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Panu Miszczakowi żeby pozbył się swojej kiepskiej muzy z TVN-u, bo wszystkim już od dawna bokiem wyłazi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejną wredotą do usunięcia jest pewna sucha damulka z DDTVN - kiedy ją widzę mam ochotę się spawiować, a wredne to niemiłosiernie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieńkowska - kolejna dama Miszczaka to mi sie kojarzy z zombi, jak mówi to mam wrażenie że jej szczęka odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesby ogolnie SPOKO ale nie przesadzajmy,Stol jadalniany na samym koncu bedzie tylko atrapa Nikt nie bedzie chodzil z talerzem zupy z kuchni przez caly salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slusznie rzeczywiscie malo funkcjonalnie ,wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie Panie - ta z BOD i ta z DDTVN są podstarzałe, obie suche i obie wredne - na bruk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez juz rozumiem Mieszka czemu pyskowal. Sama bym jej przywalila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt Mieszko czasem ma chamskie ,a co najmniej mało przyjemne odzywki do Karoliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×