Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
No to mało ich już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borkowscy Bitwa o Dom 3 wyrzucili filmik z imprezy u Dimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o tych 2 dziewczynach? Kornelia i Olka? Co to w ogóle za układ jest myślałam siostry a tu para i to kłóca się ciagle dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kloca sie to mieszko z karoliną, a olka w ostanim odcinku zachowywala sie jakby miala ciezki pms i kornelia jej tylko z drogi schodzila bo wiedziala ze glupie fochy trzeba zignorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dima wygra to wszyscy na białołęce będą pisać po rusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla czego? Miałybyśmy się podporządkowywać ruskim te czasy już dawno minęły bez powrótnie.Mieszkaja w Polsce przyjerzdzają do nas niech się uczą i mówią po Polsku muszą się do nas dostosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dima nie wygra nie będzie TVN rodziców tu ściągał i opłaty im sponsorował i żywił ich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to TVN to towarzystwo wzajemnej adoracji, dadza mieszkanie temu co oni chcą i tyle ostatnio tvn urządził jakąs galę nagród biznesu i zaprosili swojaków, jakiś pirogów, rusinów,durczoków i innych chu/jków i firmy z którymi współpracują i nagrody sobie dawają :D śmiech na sali hahahahaha to tak jakbym ja urządziła przyjęcie dla swojej rodziny i dała niespodzianki wujkom i ciociom których lubię i ogłaszała to na cała Polskę żebyście wiedzieli który wujek dostał ode mnie nagrodę a prawda jest taka że chu/j to kogo obchodzi kto kogo tam lubi i na kim zarabia warszafka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.30 Też zacznij uczyć się polskiego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 13.08 zwykła literówka zamiast o wpisalało się ó nie zauwarzyłam przepraszam pisze ze smartfonu i w tym okieneczku nie dopatrzyłam,ale wiadomo o co mnie chodzi i znowu widzę jakiś ruski belkot.Proszę pisać po Polsku zgłasza wpisy po rusku do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam? Jakie typy na tą środę? Smutno wam, że doktor wylatuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kont wiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos czuję, że doktorek wygra. Perfekcyjna go przepchnie, pamietacie jak w jednym z odcinków mówiła o nim z uznaniem "kto jak nie Ty" gdy opowiadał o tym jaką drogę pokonał żeby skończyć medycynę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam pisałam kiedyś ktoś mnie nazwał wyrocznią że w finale będzie doktorek,Dima trzeciej jeszcze nie wiedziałam,ale mogę się domyślić że mogą to być lizbi..Na nikogo nie głosuję,ani nie trzymam kciuków no bo co z tego mogę mieć,mniej pieniędzy na kącie,czy w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.05.14 jak już to na KONCIE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak słusznie,dziękuję za spostrzegawczość i czujność nie wbiłam literki przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie głosowałam w żadnej edycji na nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja głosowałem w 1 i 2 edycji w obu na zwycięzców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tvn dobrze cię ukierunkowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Ja głosowałam w obydwu edycjach na Kasie z pierwszej edycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to chodzi głosujcie wysyłajcie smsy na kogo tylko chcecie byle im kasa płynęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sa w tym programie nagrody pocieszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzianie są trendsetterami, nikt jeszcze nie umiescil telewizora na zaslonie, zobaczycie jakie to bedzie wkrotce popularne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczep sie, moja sprawa na co wydaje kase, jesli Ty kupujesz gumki unimil na potęgę ja się w to nie wtrącam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważyliście że mało kto a w zasadzie prawie nikt z poprzednich edycji nie udziela się na stronie Bitwy ? Zero komentarzy i polubień , wyczuwam złość na wszystko że im się nie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Rita dostała nagrodę pocieszenia - udało jej się mieszkanie kupić tak jakby było z rynku wtórnego bo ma kredyt tylko na 25 lat więc musiało kosztować z 300 tys. max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba nie myślicie że pozwolą wygrać" NIE 'SWOIM" nie ma tolerancji dla narodowości I dla ludzi lubiących tą samą płeć, tylko tak palą głupa aby pokazać innym że to jest normalne i nie ma w tym nic złego że osoby o tej samej płci żyją w związku i są traktowaniu jak pary hetero i ludzie mają takich ludzi pokochać ale niestety nie u nas w gruncie rzeczy nie ma tolerancji,nie ma szans tak samo Dima przecież on też nie jest nasz a jego rodzice no cóż ani słowa po Polsku ,ale pokazane jest kochamy wszystkich i dajemy szanse . .Ostatecznie nie zasłużenie wygrają powodzianie bo są nasi i są "normalni" dla społeczeństwa , trzymają ich a żadnego pomnieszcznie nie zrobili ładnego ,krzywa szafa ,łazienka z tym czymś nad wanną porażka , w sypialni zalana ściana ,jedynie dziecinny pokój jakoś się obronił ale dziecinny pokój urządzić to nie jest jakieś tam wyzwanie .Zobaczycie powodzianie wygrają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i powodzianie wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powinni wygrac Mieszko i Karolina...bo mieli fajne pomysly, czasem nietrafione- fakt,ale oryginalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz powodzie akurat są tematem na czasie to może i wygrają powodzianie :-) Ludzie widzą te zalane domy i współczują, słusznie zresztą. Ale wpłynie to znacząco na wynik programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×