Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prezes95

Dziewczyny: wolicie ogolone kutasy czy nie?

Polecane posty

Gość owłosiony facet to jak.
37 lat to już nie jesteś młoda, no chyba, że na tym forum:P bez urazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiririiriririirir
ja mam 25 lat i zdecydowanie wole nieogolonych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za fascynujące rozważania :) gołe czy włochate ;) a może stan pomiędzy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiony facet to jak.
takze autorze jak nie lubisz sie golić poszukaj sobie tych pojedynczych wyjatków potwierdzających regułę, 40stek, lub kobiet o niskim poczuciu własnej wartosci, co nie wymagają od partnera za wiele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiony facet to jak.
podgolone, to jszcze. najgorszy jest nieregulowany rumcajs:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słodka słowianka
a sama sie "tam" golisz? wysokolibidowa mężatka, a sama jestes wydepilowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słodka słowianka
tylko na glowie? ;) szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hujogniot
dupa! dupa! dupa! nie ważne ogolone jajca czy nieogolone, bo to kwestia upodobania, preferencji partnera itp. Ja z reguły się nie golę, co nie znaczy, że nigdy się tam nie goliłem. Moja żona po kilku próbach stwierdziła, że woli mnie naturalnie owłosionego, bo jej się to kojarzy z męskością i taką samczą dominacją. Jak to powiedziała kiedyś ... ogolony facet, to jak taki piz.duś glancuś, co to mu mamusia przed seksem prezerwatywę na wacka musi założyć i jeszcze nakierować na odpowiednia dziurkę popychając przy tym dupsko, bo sam bez mamuni niczego nie jest w stanie zdziałać. Sam to obserwuję u siebie w pracy. Coraz więcej jest takich niby facecików, co to mając dzieścia ileś lat nie są w stanie funkcjonować bez mamusi i tatusia. Jaj przy tym nie mają wcale i do tego jeszcze depilacja, golenie klat, wymuskane ciuszki i spędzanie godzin w galeriach handlowych na zakupach itp. Całkowicie się zatracają w swojej naturalnej męskości. Zamiast na piwo z kumplami albo pograć w piłkę, to się lalusie boją ubrudzić, bo a nuż jakaś ryska na wydepilowanej rączce się pojawi albo brud za paznokietkiem ładnie wypiłowanym w salonie kosmetycznym się przytrafić może. Kur..wa gdzie Ci faceci, którzy mają swoje zdanie. Mnie nikt nie jest w stanie zmusić do czegoś czego nie chcę ani nie mam ochoty zrobić. Nie podoba się to ... gówno mnie to obchodzi, bo ważne że mi się podoba. I nie mówię tu tylko o tych co nie golą jaj ale również o tych co golą i się z tego tłumaczą jak dzieciaczki przez nauczycielką w podstawówce. Normalny facet z jajami powinien powiedzieć, że gówno was obchodzi co robie ze swoim wackiem i gdzie go wkładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golę faję ale jądra golić jest przewalone! zajmuje mi to grubo godzinę! kurde mam taką moszną z taką jakby gęsią skórką to sobie wyobraźcie ile krwi spływa tnąc skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosze
Jak chciałem se ogolić to się obrzezałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy twardziel
nie ma włosów na jajach bo je sobie opala opalarką. Żyletki, kremy i inne badziewia są dla pedałów. Każdy inny sposób usuwania owłosienia świadczy o pedalskich skłonnościach. Pedalce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malydzik69
a ja szukam w okolicach 3-miasta fryzjerki intymnej i nic, wielkie zero... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a.azullus
A JA PRZEKORNIE- FACET MUSI COŚ MIEĆ ZE ZWIERZA:) CZYLI NIE OGOLONY ZA TO JAK NAPISAŁA słodka. U KOBIET UZNAJE TYLKO WŁOSY NA GŁOWIE....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemuś lat 22
ja mam zawsze ogolone jak siostra na oddziale robi lewatywę, goli wcześniej żeby było higienicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×