Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klapki

czy CV wysłane mailem musi mieć podpis

Polecane posty

Gość Klapki

jeśli zanoszę CV osobiści albo wysyłam pocztą to zawsze je podpisuję ale większość rozsyłam mailem i wtedy CV nie ma podpisu - nie wiem jak zrobić podpis w wordzie - czy takie CV będzie odrzucone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascvvc c
nie..zapraszają mnie na rozmowy cały czas i to nie stanowi problemu a podpis mam w Wordzie po prostu imie i nazwisko swoje pod klauzulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarepatta
podpis musi być ale jak jest zdjęcie i telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kommntulec
lepiej nie mieć bo połowa ogłoszeń to zbieracze danych a potem się dowiesz że ktoś mając komplet danych i wzór podpisu wziął coś na raty lub kredyt na ciebie. jak najmniej danych wrażliwych dawać w pierwszym etapie rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem owszem..
lepiej nie mieć bo połowa ogłoszeń to zbieracze danych a potem się dowiesz że ktoś mając komplet danych i wzór podpisu wziął coś na raty lub kredyt na ciebie. jak najmniej danych wrażliwych dawać w pierwszym etapie rekrutacji. v pewnie to w ogóle nie potrzebne ale nawet jeżeli ten podpis by był to można podac jako adres tylko miasto, poza tym nie podajesz nr dowodu osobistego czy PESEL więc to nie takie proste aby mieli cię tak załatwic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilaluzu
zapraszam na nowe forum wielotematyczne chwilaluzu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klapki
W Urzędzie Pracy mówią że musi być podpis bo inaczej pracodawca wyrzuci CV :( A co do podawania danych to mejla podać muszę przeciez a potem mam skrzynkę zawaloną reklamami z ing, tax-care, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaa
Bzdury opowiadają w PUP niekompetentne baby... w praktyce przyjmowane są CV bez podpisu ... jakby było inaczej nie byłabym na żadnej rozmowie ale jak ktoś chce to niech sobie skan z podpisem wklei póki nie ma podpisu elektronicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi miec ale zawsze to lepiej wyglada i swiadczy o indywidualnym podejsci. Wg mnie i tak lepiej prezentuje sie elektroniczne SMart CV http://smartcv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×