Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka8787

Brighton warto jechac na sezon??? Szanse na stala prace?

Polecane posty

Gość karolinka8787

Witam wszystich Emigrantow. Mieszkam w Londynie i zastanawiam sie nad przeniesieniem do Brighton. Nie znam tam nikogo i z tad moje pytanie czy ktos tam jest byl jak bylo czy mozna znalezc prace??? Mam spore doswiadczenie w pracach w coffee shopie, pracowalam kiedys w hotelu wiec nie jest mi straszny nawet housekeeping. Ale slyszlam ze tam praca tylko w cieple miesiace. Jakie ceny pokoi mieszkan? z Gory dziekuje za odpoiweidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8787
no wiesz to tez juz patrzylam ale mi chodzi o polska spolecznosc a na gumie sa ogloszenia anglikow praktycznie tylko. bardziej interesuje mnie opinie rodakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale opinia ad. czego miasta czy po prostu wolisz wynajmować coś od polaków? :) myślę, że masz w swojej pracy jakiś dzień wolny, więc można podjechac do Brighton i pytać bezpośrednio u pracodawców jak wygląda praca czy jest tylko na sezon czy na dłużej. :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8787
no w sobote mam wolne i mam misje pojechac tam sie troche porozgladac :) z tego co w necie patrze to miasteczko sliczne. ale chcialam sie dowiedziec od ludzi co tam juz sa jak sie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Brighton nie mieszkałem, ale w miasteczku niedaleko i również nad morzem. gdy jest ciepło, czujesz się jak na wakacjach o ile nie jesteś pracoholiczką i nie pracujesz 24h na dobę. jest pogoda, bierzesz piwo czy loda i idziesz na plażę. :) minusem są te skrzeczące potwory, który tylko czekają, żeby Ci zajumać jedzenie. ;) do minusów zaliczyłbym jeszcze silne wiatry, więc jeśli jesteś małą istotką, to zastanów się jeszcze przed przeprowadzką, albo zakup jakieś odważniki na nadgarstki i kostki, żeby nie zostać porwaną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8787
nie jestem jakas tam mala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbaa
Znajoma sie wlasnie przenosila z Brighton. Za duzo kosztowalo ja wynajem mieszkania ze wzgledu na to ze jest to popularne turystycznie miasto (a placa wcale nie jest jakas wieksza). Teraz mieszka pomiedzy Brighton a Londynem i stac ja na znacznie wiekszy dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaniemogi88
wynajęcie 2-bed w Brighton to wydatek rzędu 1200 funtów - za najniższą nie utrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeh
No a w Londynie tym bardziej się za minimalną nie utrzymasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka8787
Oj utrzymać to się otrzymasz głodny nie będziesz chodzić ale nic nie odlozysz na żadne wakacje ani nic . Mi to głownie z tym brighton to chodzi o wakacyjny klimat i o nadmorskie powietrze! Dziś będę wysyłać CV i dzwonić! Może mi uda się ustawić jakieś interview na sobotę choć wątpię bo Zazyczaj ludzie z hr pracują w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nar
Witam serdecznie, czy jest tu ktoś kto mógłby powiedzieć jak wygląda sytuacja na rynku pracy w Brighton & Hove teraz w 2017 roku i czy można tam przyjechać z Polski na poszukiwania pracy ale na jesień tj. przełom września i października. Czy z podstawowym angielskim jest szansa na znalezienie pracy w tym mieście i czy w ogóle po sezonie jest tam w miarę łatwo o pracę czy raczej jest to trudne. Z uwagi na podstawową znajomość j-angielskiego chodzi mi oczywiście o pracę fizyczną tj. jakieś sprzątanie, magzyn czy fabryka choć Brighton chyba z przemysłu nie słynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto uk sie skonczyl zarobisz 1400 wydasz 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek 42
Jakie agencje pracy w Brighton & Hove moglibyście polecić dla osoby z raczej słabym angielskim na poziomie A2/B1. Wyjeżdżam do Anglii za parę tygodni - właśnie do tego miasta i chciałbym od razu kierować się do takich agencji gdzie będzie realna szansa na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×