Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maturzystkaaaaa

prezentacja maturalna ; pytania

Polecane posty

Gość maturzystkaaaaa

cześć, chciałabym się was spytać jakie mieliście zadawane pytania na maturze ? bo często powtarza się tematyka , i lektury. moim tematem jest motyw miłosci kobiety i mężczyzny w literaturze. a lektury to cierpienia mlodego Wertera, Tristan i Izolda, Nad Niemnem oraz wiersz w malinowym chruśniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka53
Witam. Czy mógłby ktoś mi pomóc napisać bibliografię do tematu " Udowodnij, że Boska komedia Dantego jest utworem z pogranicza epok literackich " ? Nie mam pomysłu jak się za to zabrać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu39444860
prezentacje maturalne - SOLIDNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napiszę Ci pracę
Jeśli zależy Ci na czasie i unikalnej prezentacji na maturę z polskiego - napisz do mnie. Wszystkie moje prace są jedyne w swoim rodzaju - nie kopiuję z internetu. Cena zależy od tematu prezentacji i tego, na kiedy jej potrzebujesz. Napisz do mnie: prezentacje_maturalne@yahoo.co.uk Nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolwentka filologii polskiej pisze prace maturalne na każdy temat! Doświadczenie - 5 lat. Solidnie, szybko i rzetelnie! Bez kopiowania z Internetu! Do każdego tematu podchodzę indywidualnie:) Więcej informacji na maila. Masz pytania? Pisz śmiało! To nic nie kosztuje. Zapewniam stały kontakt w razie pytań odnośnie pracy jak i samej matury:-) KONTAKT; matura24H@wp.pl GG; 39631281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×