Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesioł u lisa

Niesiołowski, czy ty siebie słyszysz ??!!!!

Polecane posty

Gość niesioł u lisa

Co za błazen !!! Parodia polityka po prostu !!! Zastanawiam się jakim trzeba być tępym bezmózgiem, żeby nadal popierać tę partię i tego typu POlitykow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze Kurski i Niesiołowski to polityczne gwiazdy telewizyjne. Oni potrafią bić piane nawet z wody niegazowanej. Jednak w dzisiejszej dyskusji Niesiołowski nieomal zapluł się po uszy broniąc orzeczenia sadu, który uniewinnił Sawicką za przyjęcie 100000 zł łapówki. Jeżeli nawet CBA nakłaniało Sawicką do korupcji, to fakty są takie, że ona wymagała tych pieniędzy od podstawionego agenta i wzięła je, nie wiedząc, że ten fakt jest zarejestrowany. Politykom partii rządzącej wszystko wolno. Szary obywatel, na 100% dostałby wyrok pozbawienia wolności na parę lat. Oto Polska właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesioł u lisa
Przykład Sawickiej wyraźnie wskazuje na panujące standardy działania elity rządzącej: kręcić lody ile wlezie. Mam kontakty, mam możliwości, mogę wszystko, ale nie za darmo k...wa !!! POsłanko Sawicka, kobieto!!!!!!!!!! Ogarnij się! Popracuj nad kulturą słowa. Jesteś w końcu osobą publiczną, wydawało by się że dojrzałą kobietą!!! żądza pieniądza skompromitowała cię na całej linii, a to że Niesiołowski tak zażarcie cię usprawiedliwia i robi z ciebie biedną ofiarę perfidnego spisku działa na niekorzyść całej waszej POpapranej, skorumpowanej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fransua żelafą
teraz każdy będzie się bronił, że on na siłe mi łapówkę wpychał to co miałem zrobić, musiałem wziąć bo nie dałby mi spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×