Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malone

szukam opiekunki do dziecka za granica

Polecane posty

Gość malone

jak w temacie. Czy moze mi ktos doradzic gdzie zamieszczac ogloszenie? Mysle tu o gazetach lokalnych, moze tez i w internecie. Szukam starszej pani,rencistki badz emerytki do opieki nad 5 letnim chlopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qra hura
mogę zająć sie twoim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie się nudził ze starszą Panią, ja mam 4 latkę i opiekuje się dziewczynką też 4 letnią, dziewczynki świetnie cały czas razem się bawią, wątpie czy starszej pani będzie się chciało aktywnie zajmować 5 letnim dzieckiem, emerytki są dobre do bobasów, nakarmić, przewinąć pospacerować, myśle że do 5 latka powinnaś wziąść osobe z dzieckiem w podobnym wieku lub młodą aktywną energiczną dziewczynę która będzie chciała się z małym bawić a sama wiesz że 5 letni chłopiec jest bardzo aktywny i uwielbia zabawy ruchowe, tu nie miejsce na rencistke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jjestem wszesna emerytką jestem zdecydowana na wyjazd tylko gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem niania i z doswiadczenia wiem ze wiek niani ma znaczenie. musi tez byc dyspozycyjna. moim pracodawcom czasami sie trafiaja nadgodziny...wiec Ja tez musze zostac.spotkalam sie z tym ze zbyt mlode ciagle sie spiesza i sa zawsze umowione albo chlopak na nie czeka. starsza kobieta przy takim dziecku sobie nie poradzi ,chyba ze zalezy tobie zeby dziecko siedzialo w pokoju na kanapie caly dzien przed tv. poszukaj kobiety ktora ma czas i unormowane swoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawid sakowski jest miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×