Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Krakowianka_PP

Jaką szkołę jazdy w Krakowie polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Polecam Pawła Hołdę. Pracuje w ośrodku na wrocławskiej. Super koleś świetnie uczy. Po kursie u niego zdałam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł Hołda z Oesu jest ok. Ma podejście do zielonych kursantów i spokojnie wszystko tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinnnki
w oes kraków robiłam kurs na A i było suuuper! fajny ośrodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenkaaH
Ja robiłam w oes i ekstra! co prawda wcześniej moje doświadczenia z prowadzeniem auta były zerowe ale nawet nie czułam, że potrzebuję dodatkowych jazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w oes robiłam kurs doszkalający, bo w innym ośrodku nie zdałąm i Pan Paweł Hołda uratował moje prawko, jakoś szybko od niego przyswoiłam wiedzę i udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakunka
o tak, pan Paweł to genialny instruktor, miałam z nim jazdy doszkalające i są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Wer

Ja w oesie do kat c polecam - Andrzej Garlej, genialny człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

z OES jeszcze bardzo rzeczowy jest Grzegorz Fita, dwa razy robiłam u niego kurs, za każdym razem byłam zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porczysk
Dnia 4.05.2019 o 17:37, Gość Milka napisał:

z OES jeszcze bardzo rzeczowy jest Grzegorz Fita, dwa razy robiłam u niego kurs, za każdym razem byłam zadowolona. 

ja właśnie się do niego zapisałam, mam pierwsze jazdy za sobą, ale jestem również bardzo zadowolona, także wydaje mi się, że warto. Ja osobiście mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktorTor.

W oes kraków robiłem dodatkowe kategorie, moim instruktorem był Andrzej Karlej (kat C). Teraz syn poszedł do nich na prawko na kat b. Bardzo dobry ośrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też w Oesie robiłam kurs na kat A i jestem bardzo zadowolona. Świetnie szkolą i mają dobrych instruktorów. Dobrze mi się jeździło z moim instruktorem. Zawsze był uważny i wyjaśniał mi co  i jak. Widać że dobry z niego motocyklista i przy tym umie świetnie uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs robiłam w szkole Oes u pani Małgosi. Bardzo miłą pani instruktor z odpowiednim podejściem do poczatkujących kierowców. umie przekazać wiedzę i świetnie szkoli. Nauczyła mnie jeździć bez stresu i tak bym nie była zawalidrogą. Egzamin zdałam za drugim razem. Na pierwszym egzaminie nie zauważyłam znaku stop i się nie zatrzymałam (to pewnie ze stresu). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez robiłam w Oesie prawo jazdy. Mój mąż poradził mi ta szkołę sam robił tam prawo jazdy na samochód osobowy i ciężarowy. Na początku nie bardzo chciałam zrobić sobie prawko no ale mąż mnie w końcu namówił. Na pierwszych jazdach byłam trochę zestresowana. Instruktor cierpliwie i spokojnie mnie uczył jeździć. Po kilku godzinach już nabrałam pewności i nawet nieźle mi szło. Wszystkie manewry na placu opanował perfekcyjnie po mieście tez dobrze sobie radziłam. No i egzamin zdałam bez problemu. Teraz juz sobie nie wyobrażam życia bez samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam kurs u Pani Iwony Muchy. Bardzo miłą i dobra instruktorka. Potrafi każdego nauczyć jeździć. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy jak prowadzić samochód, udziela cennych wskazówek, nie zraża się błędami kursanta. Po prostu rzetelnie uczy jeździć i dobrze przygotowuje do egzaminu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeździłam z panem Januszem Kobzą. Nauczył mnie prowadzić samochód od podstaw. Opanowałam manewry perfekcyjnie. Po mieście jeździliśmy tak by żadne skrzyżowanie nie było dla mnie problemem. Egzamin zdałam bezbłędnie. Spokojnie polecam tego instruktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×