Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna dziś blondi

Zabić nudę w samotny wieczór

Polecane posty

jezeli masz watpliwosci to pewnie jednak nie ciebie chociaz intuicja mowi mi ze tak ale w zyciu bywa roznie teraz mi sie trafil z kapusta i pieczrkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien Belg powiedział mi kiedyś- I' m not a big eater. To samo mogłabym powiedzieć o sobie. Jedzenie nie jest moją namiętnościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedzialas ze by o jedzeniu nie rozmawiac wiec moje pytanie dotyczylo kazdej sfery poza kulinarną niewielu znam belgow, ale oni nie mają dobrej opinii znam jeden dobry dowc*p o 2 kierowcach tirow z belgii jak chcesz to ci wysle na maila za twoje nagie zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaga już mam ją przed moimi zielonymi ślepiami,zawsze jak się w nią wbijam ustami to soki ciekna po całej mojej buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, dlatego nie proponowalem tego zbyt natarczywie bardziej z obowiązku poczekam jeszcze chwile, chce zobaczyc co zrobi cukierek jak zje te pomarancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, dlatego nie proponowalem tego zbyt natarczywie bardziej z obowiązku poczekam jeszcze chwile, chce zobaczyc co zrobi cukierek jak zje te pomarancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale ja mam do soczystej brzoskwini pyszną wisienkę na deser :) Przy takich upalach jak dziś a było 30+ jem tylko owoce.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale ja mam do soczystej brzoskwini pyszną wisienkę na deser :) Przy takich upalach jak dziś a było 30+ jem tylko owoce.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na chwilę i trochę poczytałam. Cokolwiek zastanawiają mnie niektórzy ludzie piszacy tutaj...:O Jakies projekty, udawanki... po co to komu??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×