Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buderka

ile kosztuje koszenie trawy

Polecane posty

Gość gość
Jestem prawnikiem i jak czytam, ze za koszenie trawy 3 razy w miesiącu ktos chce zarobić 800-1000zl to mnie krew zalewa. Czyli miesięcznie zarobi 6.400 - 8000 zl. Co wy piszecie? Za prace bez kwalifikacji stawka wynosi 100 -120 zl za dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział, że bez kwalifikacji? nikt nie pytał o dyplom? poza tym nie słyszałam o kierunku dla chcących kosić trawniki hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Warszawa koszenie
HEHE Prawnik się znalazł najlepiej to za darmo niech wszyscy robią. Usługa koszenia kosztuje tyle i tyle stać cię zamawiasz nie stać kosisz sam. Boli prawnika że musiał tyle lat się poświęcać do nauki zawodu, a przeciętny kowalski który chce sobie zarobić może zarobić dobre pieniądze za kilka dni pracy w miesiącu bez zbędnych "kwalifikacji". Pamiętajcie nie zaniżajcie cen za wykonywane usługi bo niedługo wszyscy będą robić za darmo. odnosząc się do tematu cena za skoszenie 4000m2 okło 900zł za 1 koszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćElmo
3 godzinki koszenia i 100 zł w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćElmo
3 godzinki koszenia i 100 zł w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.12 A tak z Ciekawości ile spraw w sądzie już wygrałeś ? Bo czytanie ze zrozumieniem u Ciebie trochę nie teges .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta 900 zł. Ludziom to się w głowie pomieszalo. Jeżeli średnia w kraju to 4800 zł brutto to na godzinę wychodzi 30 zł brutto! A że koszenie nie wymaga żadnych kwalifikacji to Max 20 zł za godzinę. Skoszenie 4000 m2 zajmie Max 5h. Czyli usługa warta jest 100 zł brutto za robocizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja generalnie inwestuję sobie w sprzet wysokiej jakości uważam, że tutaj maja taki naprawde bardzo dobry http://www.jackonet.pl/, polecam jak najbardziej zarowno pod względem cen jak i jakości. Ilekroć mam potrzebę to do nich zaglądam, bo maja wiele zawsze do zaoferowania z nowości rynkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

To zależy.. Są czynniki, które generują koszta. Po pierwsze ilość powierzchni, a po drugie ogrodnik. Warto pierw skonsultować się z konkretnym wykonawcą i wtedy zdecydować- czy wchodzisz z nim w układ, czy raczej inwestujesz w swoją własną kosiarkę. Ja zdecydowałam się na opcje nr.1 i korzystam z usług firmy greensky.com.pl (ceny przystępne). Pewnie gdybym ja, albo chociaż mąż, mieli więcej czasu, to kupilibyśmy własną kosiarkę i sami się tym zajęli- no ale życie w biegu to wyklucza. Z usług firmy jesteśmy zadowoleni, więc nie ma tego złego co na dobre by  nie wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhg

Sprzęt kosztuje paliwo, żyłki, noze, serwis sprzetu, dojazd do klienta, często klijet chce zaoszczędzić i zapuszcza trawnik do pasa za to trzeba skasować w przeciwnym razie niech sam się meczy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×