Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cecylka145

napoje gazowane

Polecane posty

Gość cecylka145

Tak, ja wiem, że niezdrowe, ale kto ich nie lubi? :D Ja w szczególności uwielbiam Colę, Pepsi - chyba to co każdy. Ale nie pogardzę żadnym innym :) W każdym bądź razie w przyszłym tygodniu potrzebuję ich większą ilość - nie wiecie gdzie mogę kupić w miarę tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalle14
oj tam, oj tam nie przesadzaj, nawet nie wiem o co Ci chodzi. ja lubię Colę Zero i Mirindę, tanio zawsze w każdym sklepie można coś dostać ;) wystarczy szukac promocji. nie lubię 7UP i Sprite, nie moje smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja waśnie lubię i Sprite i 7up. A gdzie kupić taniej większą ilość? Na pewno w jakimś markecie. Czasami mają na te napoje różne fajne promocje, więc warto przejrzeć oferty różnych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_92
a moze Burnarj...musujacy , gazowanie naturalne , niskokaloryczny, zdrowy i o wspanialym smaku pomaranczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burnarj, wspaniale, szczegolnie dla nas- kboiet, wino musujace z pomaranczy, mialam okazje degustowac..smaczne i niskokaloryczne, absolutna nowosc...ale trzeba wypic wiecej jak jeden kieliszek...z kazdym nastepnym lykiem odkrywa sie wiecej i wiecej tego Burnarja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×