Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszek do prania ktory lepszy

Który proszek do prania lepszy? E czy Bryza?

Polecane posty

Gość proszek do prania ktory lepszy

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czterolatka
Jeżeli juz wybierać z tych dwóch to chyba E. Ale jednak vizir i persil są najmocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszek do prania ktory lepszy
na vizir i persil mam uczulenie niestety. W bryzie prałam ale czytałam, że e tez jest dobry i zastanawiam się czy warto wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg bryza lepsza i tansza do te
go, wlasnie jakies 2 tyg temu mi sie skonczla bryza i kupilam e ale z bryzy bylam bardziej zadowolona niz z e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrwrefwref
Proszek E nie dopiera ubrań mojego przedszkolaka a zdjęte ze sznurów są sztywne. Bryza jest lepsza, i czystsze te rzeczy, i bardziej miękkie. (Używam tej Bryzy z dodatkiem Viziru wg opakowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm
ja wole E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarkowe nadzienie
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole nie kuuje proszkow z nizszej polki bo po prostu nie dopeiraja mi prania, wiec ich uzywanie nie ma sensu. Uzywam viziru dio bialego i ariela do kolorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zaczarowana...
No właśnie .. też mnie ciekawi to jaki proszek jest dobry.... Ja kiedyś byłam zadowolona z vizyra ... ale teraz popsuł się ... nie dopiera nawet w wysokiej temperaturze ...jestem zła .... a mam jeszcze dwa 8kg. kilowe opakowania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berentyna
Tylko mydło Biały Jeleń bo jeśli rzeczywiście na proszki reagujesz alergicznie to każdy wcześniej czy później uaktywni alergię. Wiem, co mówię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanka30
dla mnie ariel nr 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawieperfekcyjnapanidomu
co do viziru i persilu to moze kiedys byly one mocne ale teraz to zdecydowanie E jest mocniejszy bo ma więcej detergentów i ja to widze po swoim praniu. Do tej pory uzywalam vizira i Persiila na zmiane a kupiłam E bo był w biedronce w duzej promocji i powiem wam ze dopiera bardzo dobrze. Moja kolezanka uzywa tylko E, tez ma dzieci i to jedyny proszek który dopiera ich ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawieperfekcyjnapanidomu
no ale duzo tez zalezy od wody i pralki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossoliwan
vizir jest ostro przereklamowany, zbryla się w szufladce jak jakiś tani szajs :o musze wypróbować E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię E ale bryzę tylko z granulkami odplamiającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda idiotko naucz sie, oj widac , ze jad sie uszami wylewa :D nawet sie wsylowic prawidlowo nie potrafisz :P a kretynka tj twoja matka. 1 Co do proszkow to nigdy nie uwierze, ze bryza czy E moga doprac wszytsko tak jak np ariel. Dla mnie jest najwazniejsza jakosc i co z tego , ze kupije jakis tam E czy bryze jesli sciagajac pranie ze sznurka juz widze ze sa plamy czyli? Trzeba prac od poczatku i gdzie tu oszczednosc? 1 Co do alergii to pierz wszytsko w platkach mydlanych lub w proszkach dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
Ja tez używam E .Dla mnie jest lepszy niż vizir i persil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E mam do białego
kiedys uzywałam do kolorów i też był ok , może trochę gorzej spiera plamy niż ten do białego ale kolorów nie spiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie bryza jest super. też mam uczulenie na większość proszków(dosia, ariel, vizir, E, persil) po bryzie jest dobrze. i fajnie dopiera mi pranie nawet męża robocze z budowy. które naprawdę strasznie wygląda więc nie wiem jak wy sie brudzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnusiaK232013
ja używam wyłącznie niemieckiego persilu do białego i koloru albo kupuję ariel i nie ma co ich równać z naszymi proszkami bo niemieckie proszki to wyższa półka (zresztą było o tym w tv) nie mam problemu z niedopranym praniem i nie muszę używać dużej ilości proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASZE PROSZKI SA BARDZO DOBRE jednak na niskie temp prania bialego polecam persil w plynie pierze plamy juz od 20 st-REWELACJA,pranie jest bez plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bryza lepsza bo e uczula(przynajmniej mnie),używam jeszcze bonux ale bryza naj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zamiast proszku do prania zdecydowanie wolę żele do prania albo kapsułki, żele do prania w szczególności te z Persila. naprawdę wydajne, a dobrze piorą. w polomarkecie można kupić w czwartek za 18 zł także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polećcie jakies dobre winko
no pewnie ,że E bo bryza tylko ładnie pachnie i nie dopiera a na dodatek zakleja zasobnik na proszek w pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest kamień okropny
E nie uczula już , bo piorę od kilku miesięcy , może poprzednio tak ale teraz bardzo się poprawił , bryza zakleja tak straszliwie zasobniki ,że niczym nie idzie tego doczyścić no i nie spiera plam jak nie dodasz odplamiacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON SPAMERSKA D***** ZE SROLO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her44
Nie wyobrażam sobie już mojego życia bez płynu Good Wash. Jest całkowicie naturalny i nie podrażnia skóry. Zyskuję na tym ja i moja rodzina. Kupuję go na stronie internetowej www.ecovariant24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×