Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulek797

histeria w nocy u 19 msc dziecka

Polecane posty

witam.corka ma 19 mscy.teraz zabkuje.od jakiegos czasu budzi sie wnocy z krzykiem.spie razem z nia w jej pokoju.potrafi tak nawet z 7 razy w ciagu nocy.obudzi sie siada i krzyczy.nie chce smoczka ,rzuca nim.dopiero po jakims czasie udaje mi sie ja uspokoic czy jest to zwiazane z zebami?juz nie mam sily.nie bije jej ,czasami krzycze ale w sytuacjach gdy probuje sciagnac telewizor na podloge.lub podobnie.cale dnie jestesmy na placu zabaw,w parku ,karmimy kaczki.stram sie zorganizowac jej czas.co robic?czy to przez zeby?(chyba 3 sie przebijaja bo 4 juz ma),moze czegos sie boi?ale czego?nie klocimy sie z mezem 90% czasu spedza tylko ze mna.tesciowa mnie zalamuje ze to moja wina ze za duzo jest ze mna.ale co mam z nia zrobic?maz w pracy.to chyba naturalne ze jest ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż......
moim zdaniem na zęby, u nas też się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,bo juz naprawde nie mam sily.jest dopiero 22.25 a mala juz 2 razy plakala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki
A jak jej dasz cos przeciwbólowego na noc to tez sie tak budzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mamy.moj czasmi placze jakby z skory go obdzierali,czasami placz jest taki jakby sie czegos bal. jak slyszysz ze sie rozbudza do placzu sprobuj kaszlnac,albo normalnym tonem wypowiedz jej imie:np ala,co sie dzieje? u nas to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha kiedys czytalam ze to taki etap snu. dziecko moze nawet tego nie pamitac./cos w stylu lunatykowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko sie obudzi to chce ja wziasc za reke ale odpycha.tak jakby cos sie snilo.dopiero po kilku minutach sama wyciaga raczke zeby ja zlapac.i wtedy idzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pytam ?????
a kropelki camilia albo coś na wyciszenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camilie probowalam.w naszym przypadku nie dziala.w chwilach najgorszego bolu daje ibum na zmiane z paracetamolem az zab sie przebije.to jaks masakra.w dodtku nie chce jesc.dzis zjadla plasterek banana,ugryzla wafelka od loda i zjadla 1 lyzeczke johurtu biszkoptowego.jutro pojde do lekarza moze cos poradzi.i do tego krzyki w nocy.na pewno cierpi ale nie wiem jak jej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona to robi przez sen
moja corka tez miala taki etap w podobnym wieku. nie wolno dziecka wtedy gwaltownie budzic tylko sprobowac delikatnie dac znac o swojej obecnosci, teraz moja cora ma 2,5 roku i nic takiego sie nie dzieje. moze to taki etap w rozwoju?? darła sie jakby ją obdzierali ze skory ale nie dała się dotknąć, po jakims czasie sama sie uspokajala i zasypiala jak gdyby nigdy nic. kto wie co sie tam dzieje w malej główce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambubu supahiroł
Moja ma tak zawsze, kiedy nie spi w dzien, kladzie sie mocno zmeczona, ma za soba dzien obfitujacy w miliard wrazen itp. Ogolnie - przy przestymulowaniu. Ogranicz tv po poludniu, dzikie zabawy zastap spokojniejszymi i koniecznie niech spi w dzien, im wiecej tym lepiej. Tesciowa sie nie przejmuj, moj maz na te histerie twierdzil ze dziecko duchy nawiedzaja :D i do egzorcysty trzeba :D Choc fakt, dosc upiornie to wyglada. Ale ja nie ogladam tyle horrorow co on i kazalam mu sie puknac w czolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,wszystko sie wyjasnilo.corka ma zapalenie jamy ustnej.ma afty.bardzo ja to boli i stad wlasnie histeria w nocy:( wczesniej nie zauwazylam,bo myslalam ze zeby ja bola.i nie dawala sobie zajrzec do buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmić bez dopajania
Może to być kolejny rzut lęku separacyjnego, który występuje ok. 18 miesiąca zycia dziecka, dobrze jak mama karmi piersią, Zazwyczaj przy piersi da się łatwo uspokoić, wyciszyć i poczuć bezpiecznie. bardzo prawdopodobne, że to zęby dokuczają ale na pewno warto wprowadzić stały rytm, żeby był czas na wyciszenie przed snem chociaż przytulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmić bez dopajania
przeczytałam po czasie, na pewno jest to bardzo bolesne. Zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×