Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna_koronka

Zabawy i gry erotyczne.

Polecane posty

Gość Czarna_koronka

Lubie byc niegrzeczna i dobrze sie bawic w lozku... Ale te oklepane zwiazywanie, udawanie gwaltu czy odgrywanie scen z filmow juz mi sie nudzi... Moze macie jakies oryginalne pomysly? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co lubisz? ja lubie stopy i wszelkie pozycje pozwalajace ich dotykac.. :) lubie masturbacje z partnerka na zasadzie takiej ze kazde zajmuje sie soba az w konuc ktore juz tak wybucha ze sila bierze druga strone :) mam ogolnie duzo pomyslow i roznych fantazjii, jak cos to zapraszam na mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_koronka
Dorcia, to podziel sie doswiadczeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_koronka
emptymess, podziel sie z nami wszystkimi... ubie dwa warianty, ale bardziej lubie byc dominowana.... ja mam taki problem ze moj facet nie lubi stop.... nie wiem dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham stopy, podniacaja mnie bardzo :) kiedys sie wstydzilem ale jak odkrylem jaka przyjemnosc daje mi ssanie, lizanie czy robienie kobiecie pedicure to oszalalem :) nie wiem skad to mam ale mam :) w ogole lubie lizac, czasem zachlannie jak pies.. lubie miec spetana kobiete z zaslonietymi oczami i bawic sie jej cialem :) boze, mam miliony pomyslow ale chcilbym tez wiedziec jak Ty fantazjujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie jak facet caluje moje stopy. Lize i ssie kazdy paluszek z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_koronka
No zabawy ktore wymienilam na poczatku....i nie wiem co jeszcze... chyba mam slaba fantazje, dlatego pytam tutaj :P Z pewnoscia sexowne ubranka, zwiazywanie, opieranie sie, moze zabawy z jedzeniem? Zlizywanie czekolady? Bardzo sprosne slownictwo? Rozbierany poker?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_koronka
Ja uwielbiam tez jak ssie moje sutki i tarmosi moje piersi... mmm jak widze jak namietnie ssie to odrazu mam mokro, lubie jak przejezdza po nich calymi rekami az do ramion, jak sa mega twarde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, gadanie swinstw jest ekstra :) chcialabys zeby ktos calowal sie z Twoimi stopami? wiele kobiet to odrzuca.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, zdecydowanie zapraszam Cie na maila :) widze ze mam parnera do romozwy! :D i nie mow o lizaniu sutkow bo juz czuje napiecie w spodniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna koronko polecam zabawe podczas lodzika ktora polega na maczaniu penisa w kieliszku z winem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@emptymess „chcialabys zeby ktos calowal sie z Twoimi stopami?" Jak można „całować się ze stopami", albo może raczej, w jaki sposób można stopami odwzajemnić pocałunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_koronka
Dorcia, w winie? hmmm brzmi zachecajaca,,,a jakie sa rezultaty? :P emptymess przeciez mozemy dyskutowac tutaj :) i podaj jakies konkrety... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_koronka
a co do stop, to nie wiem, chyba mnie to nie podnieca ale nie mialabym nic przeciwko... chociaz troche to ekstrawaganckie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie karmienie kobiety penisem zapowiada sie atrakcyjnie :) co do stop to tylko przenosnia, po prostu traktuje je czasem jak usta :) lubie po prostu kontkat z nimi, najlepiej oralny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w winie. Mnie podnieca zlizywanie kropelek wina z penisa faceta. a rezultaty? hm. Mega wzwod i mega orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza szybka fantazja - Ty na blacie, lydki na "pagony", moge kontrolowac wszystko, ruch, bawic sie stopami, calowac je i patrzec jak fiut rytmicznie porusze sie w Tobie :) zamknalbym Ci oczy, lubie jak kobieta nidc nie widz, choc nie jestem odrazajacy, hahahaha :D druga rzecz - kobieta przy odslonietym oknie w domu, ja na zewnatrz, ona kusi,, robiera sie, wie ze ja widze nie tylko ja ale to wlasnie moze byc krecace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_koronka
hmmm wyprobuje... teraz ide spac... ale jutro tutaj wroce z jakimis pomyslami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, widze ze masz wiele pomyslow, moze podzielisz sie jakims na maila? :) chetnie wtedy powiem wiecej o sobie itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste! jakie najwieksze wariacje Wam sie zdarzyly? takie ze rano sie wstydziliscie? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×