Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zmartwionaaa21

14 tydzień ciąży - obawy

Polecane posty

Witam, obecnie jestem w 14 tygodniu ciąży i mam lekki stres. Jak tylko dowiedziałam się o ciąży poszłam do ginekologa ( byłam w 5 tygodniu od ostatniej miesiączki) lekarz jeszcze nic nie widział i kazał przyjść za tydzień. Po tygodniu widać już było małą kuleczkę i bijące serduszko (byłam tak zestresowana, że nie widziałam bicia serca tylko lekarz mi powiedział, że bije i ciąża żywa). Dał mi skierowania na badania i kazał przyjść za około miesiąc... w momencie gdy się do niego wybierałam nie miałam jeszcze wszystkich wyników badań. Lekarz mnie przyjął ale nawet nie zbadał :/ a byłam już w 12-13 tygodniu :/ kazał przyjść po majówce... Bardzo się martwię, gdyż nie wiem czy wszystko w porządku z moim dzieckiem :( często mam bóle brzucha i gdy powiedziałam o tym, lekarz odpowiedział, że to normalne w ciąży... Wiem, że może panikuję...ale martwię się, gdyż już dawno nie byłam badana...czy to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Nie martw się,bo tylko to może pogorszyć. A bol brzucha jest normalny bo macica się powiększa dla dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafdrghtfh
nie panikuj, pewnie kazał ci przyjść po majówce zebys miała już wszystkie wyniki badań :) a ból brzucha to normalka także głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona92
No mam taką nadzieje, że wszystko jest w porządku...przestanę się martwić jak lekarz mnie przebada i zobaczę moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×