Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olkaolaaaaaaaaaaaaaa

25-27 tydzien ciazy-jak sie czujecie?

Polecane posty

Gość olkaolaaaaaaaaaaaaaa

ja skonczylam 26 tydzień-brzuch mam ogromy, mam zastoj w nerce ,często zgage, jak dluzej pochodze to brzuch się napina-dodam ze przytylam az 6,5 kg.Odliczam dni do 37 tyg bo wtedy mogę już rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaolaaaaaaaaaaaaaa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE W CZYM PROBLEM ?
dzisiaj skonczylam 26 tydzien brzuch mam taki sobie, dla mnie duzy i przeszkadzajascy juz a dla otoczenia nieduzy dolega mi tylko bol kregoslupa czasami, na zgage nie zwraca,m uwagi.Zapijam ja z rana woda z cytryną. Ogolnie jak sie na czyms koncentruje, pracy w domu czy gotowaniu to nie pamietam, ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierzesz się za seks
ja na szczęście zgagi nie mam. czasem cięzko mi na żołądku i wtedy piję len i jest lepioej. wymioty nie do końca mi minęły i sa dni że wymiotuję nawet po 10 razy i jestem po prostu wykończona. brzuch mam ok, rosnie cały czas w rownym tempie tak mi sie wydaje. W ostatnim miesiącu przytyłam ponad 2 kg hehe Lepiej mi sie juz spi i ogolnie jest lepiej bo do 20 t.c. masakra była chwilami. Tylko szybko sie męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaamolkaaaaaaaaaaa
może ktoś jeszcze jest w tym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozpoczynam dzis 26 tydzien, brzuch taki sobie jakos szczegolnie nie jest widocznt, czuje sie dobrze poza tym ze mam okropne bolle miednicowe a dokladniej rwe kulszowa ciazowa , czasami noga tak boli ze nie jestem w stanie kroku zrobic... ale poza ttym wszystko gra :) na wadze +3,5 kg wiec nie jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam etap ciąży za sobą, ale dokładnie pamiętam te tygodnie. Zgagę polecam zapijać łyżeczką soku z cytryny. Brzmi banalnie. Kwaśne na kwas. Ale cytryna zmienia w żołądku odczyn na zasadowy i mi ona jedyna pomagała na zgagę. Czasem brałam Renie jak lekko mi dokuczała. Do tego wieczne zaparcia, na które pomagały czopki glicerynowe i kawa rozpuszczalna rano przed śniadaniem. Któraś z Was pisała o napinającym się brzuchu. Mi skurcze i twardnienie brzucha dokuczały tak bardzo, że w 29 tyg. leżałam na porodówce z objawami porodu przedwczesnego. Polecam brać magnez 2x1. Nawet na skurcze w nogach pomaga. Na pewno nie zaszkodzi. A takie napinanie się brzucha lepiej skonsultować z lekarzem, bo ono skraca szyjkę. Ogólnie, to podobno najlepszy okres. II trymestr. I rzeczywiście tak jest. W III jest już ciężko chodzić, człowiek szybko się męczy, brzuch ciąży, kręgosłup boli, a przespanie całej nocy graniczy z cudem. I powiem Wam pewną mądrość - śpijcie ile się da. U nas leci 11 miesiąc syna, a ja nie pamiętam co to przespana noc. Jedynak WARTO :) i każdy etap w życiu jest na swój sposób piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×