Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NISSIA16 ^^

32 dzien cyklu,a ja nadal nie mam okresu

Polecane posty

Gość NISSIA16 ^^

Chłopak wczoraj we mnie kończył. Wcześniej kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale nigdy nie dochodził we mnie. czy jest możliwość zajścia w ciążę ? Teraz bolą mnie piersi i biodra, to objaw, że zbliża się okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy seks bez zabezpieczenia
może zakończyć się ciążą, jeśli o tym nie wiesz, to najpierw sie doedukuj, a potem bierz za takie rzeczy, mam nadzieję że 16 to nie twój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISSIA16 ^^
No mój. Ale to, że kończył we mnie w takich dniach raczej nie ma szans na ciąże prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy seks bez zabezpieczenia
no kretynka- masz 16 lat i uprawiasz seks bez zabezpieczenia??????????????????????????? wiesz co to znaczy ciąza, dziecko , odpowiedzialność?? już ci napisałam, że każdy seks bez zabazpieczeń moze zakończyć się wpadką, wiesz co to jest preejakulat, a poza tym w chwili uniesienia facet może nie zdążyć wyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISSIA16 ^^
Jasne, że wiem co to jest. Nie musisz sie tutaj kompromitować, ja się tylko zapytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISSIA16 ^^
I niepotrzebnie mnie wyzywasz od kretynek, jestem świadoma tego co robię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy seks bez zabezpieczenia
ja sie kompromituję? no niestety pusta dziewczynko ale to ty zrobiłas z siebie idiotke, pomijam juz twój wiek, który absolutnie nie jest odpowiednim czasem na współżycie, ale jeśli już to robisz, to rób to z głową, a nie tylko dupą, bo potem to twoi rodzice będą mieli największy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy seks bez zabezpieczenia
widac właśnie jaka jesteś świadoma, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopniaczek8754
NISSIA16 ^^ nie przejmuj się, mnie tu też zwyzywali a jestem w ciąży. Podobno się puszczam :P Zrób test ciążowy, będziesz wiedziała. Jeśli nie wyjdą 2 kreski, idź do lekarza. Jesteś w takim wieku, że może Ci się jeszcze czasem przesunąć okres. Ale następnym razem bądź ostrożniejsza, chyba że chcesz dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISSIA16 ^^
Okej :) Ale co Ci daje, że wyzywasz mnie od pustych itp ? Jak ja tutaj szukam pomocy, a nie tego aby ktoś mnie poniżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy seks bez zabezpieczenia
skoro szukasz pomocy, to napisz mi, co toba kierowało, kiedy nie myślałaś o jakimklwiek zabezpieczeniu? oświeć mnie bo kompletnie tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISSIA16 ^^
Wypowie sie ktos jeszcze...normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISSIA16 ^^
zle mi bylo z guma, bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy seks bez zabezpieczenia
no tak, jestem nienormalna bo ci kilka słów prawdy napisałam, ok, mam nadzieje że nie jesteś w ciąży, bo szkoda byłoby tego dziecka i twoich rodziców, a ty zacznij uzywac mózgu chociaż trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISSIA16 ^^
Bo od razu myslisz, ze ja nie jestem ani troche inteligentna. Nie napisalam, ze jestem nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×