Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gizella28

Potrzebna mi porada prawna

Polecane posty

Gość gizella28

Pod koniec miesiąca wyprowadzam się od mojego byłego faceta. Jest mi winien pieniądze (500 zł) oraz wzięłam na siebie telefon na raty dla niego (rata 60 zł). Chcę spisać z nim umowę i dać mu termin do oddania pieniędzy oraz zapewnienia, że będzie spłacał raty. Czy wystarczy umowa spisana z nim, nasze numery dowodów itp.? Potrzebni mi są świadkowie? Muszę iść z tym do notariusza? Co jeśli on nie będzie chciał tam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym ci
do notariusza. jak nie bedzie chciał iść , powiedz ze zgłosisz wyludzenie, i rozporzadzanie mieniem na twija niekorzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grigorij saakaszwili
Może sobie być winien, dajesz na ładne oczy to teraz możesz mu skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.poradyprawne.com - według mnie najlepsze porady prawne online, a korzystałam już z kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poradę prawną najlepiej udać się do kancelarii radcy prawnego. Ja pomoc otrzymałam w kancelarii radcy prawnego www.kancelariagloss.pl Kancelaria ta znajduje się w Tychach, więc polecam ją wszystkim z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polim

Po poradę prawną najlepiej udać się do sprawdzonej kancelarii prawnej. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to wybierzcie się do www.kancelariaadwokackalublin.pl Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekKos

Takie porady online świadczy adwokat Paweł Świetlicki  www.adwokatswietlicki.pl/ Bardzo fajny skuteczny prawnik, bardzo mi pomógł. Nie bójcie się porad online, to teraz już całkiem powszechne zjawisko. Ważne, by trafić na dobrego specjalistę, poszukajcie sobie opinii o danym prawniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariokana

Jeżeli zalezy Ci na kompetencjach, to proponuję udać się do Anny Legieć. Pomagała mi w mojej sprawie przeciwko firmie windykacyjnej, która naliczyła sobie niestworzone kwoty jako odsetki. Myślałam, że będę musiała zapłacić a miło się zaskoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam napisac do radcy Karola Wieczorskiego, mam ogromny zasób wiedzy prawniczej, poza tym to były sędzia i potrafi spojrzec na sprawę pod każdym kątem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam https://ekancelaria.tv/  porady prawne online .Najlepsze porady ,fachowa obsługa . POLECAM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam https://ekancelaria.tv/  porady prawne online .Najlepsze porady ,fachowa obsługa . POLECAM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×