Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mam pytanie do osob ktore maja w domu i corke i syna, czy planowalyscie plec czy tak po prostu wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhlhk
a jak zaplanujesz płeć? przecież to loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze loteria ale mozna probowac stosunek kilka dni przed owulacja -dziewczynka, w dzien owulki- chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na śmietnik jak nie odpowiada
mnie jak druga wyszła córka, to wyrzuciłam i urodziłam syna i mam tak jak chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhlhk
a nie, bo w "owulkę" to obojniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma
bardzo chciala miec corke bo synka juz miala, planowala dosc intensywnie, wlacznie ze specjalna dieta, sledzeniem owulacji itp... i co??? ma drugiego syna :) Ja osobiscie nie wierze w planowanie, tak samo jak nie wierze, ze ksztalt brzucha ciezarnej determinuje plec dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhuiut
Ja planowałam córkę i jest córka , potem planowałam drugą córkę by pierwsza miała siostrę i mam drugą córkę tak jak chcieliśmy. Śmieję się że planowaliśmy bo tak naprawdę były to marzenia które się spełniły a że się udało to chyba czyste szczęście , fuks. Pewnie gdybym chciała trzecie (oczywiście żartuję :D ) i synka to była by trzecia dziewczynka choć....może i syn? Skoro dobra passa to może i dalej szło by po naszemu :D. My z mężem kochaliśmy sie zawsze w 10,11,12 dniu cyklu po trzy razy na każdy miesiąc w okresie płodnym i z tego co pamiętam kierowaliśmy się też obserwacją śluzu , był to początek przezroczystego lejącego się sluzu, potem powoli gęstniałi zmieniał się z pół przezroczysty czyli bliżej owulacji. Cykle mam 30 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhuiut
Oczywiście wypaliłam trochę nie na temat bo parki nie mam ale tak jak mówię , nam teoria się sprawdziła (metoda obserwacji śluzu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze dzieci też były planowan
e w/g zasady syn w owulację, córka minimum 2 doby przed owulacją i UDAŁO SIĘ:) jest syn, córka i córka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita28
No ja też chcę spróbować zaplanować 3 dziecko,marze o corci. Mam 2 synów. Fajna mama,a Ty zaplanowalas ? Ile masz dzieci? Ja w kwietniowym cyklu stosunek w 7 dniu ale chyba raczej nie będę w ciąży. Za 5 dni powinnam dostać @. Raczej dostanę. Robiłam test ciążowy w 23 dc. no i negatywny(wczoraj robiłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×