Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

korr

Rodzinka i ich naloty

Polecane posty

Siemka powiem wam że już moi rodzice mnie wkurzają ;/ dzisiaj to na maxa. Wczoraj impreza rodzinna każdy pije jak chce wypiłem 5 piw i afere mi teraz zrobili że więcej już nie dadza mi i wgl :/ ojciec wyzywa że jestes gówniarz za słąay w uszach i wgl a matka swoje ;/ kurcze inni co tydzień flaszki piją a ja raz w życiu piwem się upiłem na domowej imprezie przy grillu i afera. A jak coś się powie jak to nie oni robią to zaraz głupie gadanie bo jesteśmy starsi. Jestem odpowiedzialny i wgl nigdy im problemow nie robiłem i robić nie bede a oni mi takie szopki robią:( moja siostra tyle problemow robila i jej jakoś nigdy nic nie mowili ;/ Ciotka to samo że za młody jesteś żeby pić cokolwiek , a najlepsze jest to że jej córeczka o rok starsza ode mnie puszczała się nie wiadomo z kim piła w wieku 16 lat i wgl. Ja pierwszy raz piwo jedno wypiłem w wieku 17 lat teraz mam 18 a tak jej cioci córeczka 19 lat Dodatkowo musze powiedziec że nigdy tyle nie wypiłem i to był pierwszy raz i stwierdzam od dziś nie pije Teraz tylko po głowie mi chodzi że zawsze tylko mnie muszą jechać ja się postawisz to już masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś doda mi jakieś słowo otuchy to by było fajnie. Dodam jeszcze taki akcent do tego. Chodzi o to że ojciec gada że nic nie umiem że nic nie wiem, ale przychodzi taki moment gdzie trzeba coś z komputerem zrobić naprawić albo zrobić to wszyscy walą do mnie. Moja siora młodsza siedzi ciągle na komputerze ale jak ma zrobic jakąś praca do szkoły to ja muszę bo ona nie umie. I takie gadanie jest ''jesteś starszy to musisz zrobic pomoc i wgl'' to heh ciekawie brzmi. Jesteś starszy żeby cię wykorzystać a żeby raz sie zabawić to za mlody ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsfdsfa
Won z kafe mamejo!🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proste wyprowadź się
po maturze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samir cadira
nie przejmuj się,twój ojciec jest kanibalem i zeżre twoja kuzynkę i ciotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2 lata dopiero by to wyszło , i to co piszę mówię na poważnie.To nie jest wcale śmieszne a forum jest dla ludzi a nie żeby trollować jak to ktoś tutaj próbuje zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×