Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takiesobiepytanie

Ból pod obiema pachami-raz tu raz tam

Polecane posty

Gość takiesobiepytanie

Dziewczyny od jakiegos czasu meczy mnie dziwny ból. Jest mniej wiecej taki jak przy zakwasach, ewentualnie przy stluczeniu. Wezłów chłonnych nie mam powiekszonych. Przynajmniej ja nie czuje. Bardziej boli jak ponaciskam albo przy podnoszeniu reki. Ból nie jest ciagly, nie jest tez jakos specjalnie mocny- moge normalnie funkcjonowac, ale czuje ze boli. Podejrzewalabym powazna chorobe, ale dziwne jest to,ze boli pod obiema pachami. Spotkal sie ktos z czyms takim? Wiem wiem powinnam isc do lekrza, ale wiecie jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joazzna
Oczywiście idź do lekarza, bo tylko badanie jest w stanie dać jakiś obraz tego co ci dolega. Do tego czasu spróbuj nie uzywać antyperspirantu. Ja z podobnym problemem byłam u lekarza kilka m-cy temu. Okazało się że mam zatkane gruczoły potowe i po kilku dniach porządnego mycia pod pachami kilka razy dziennie i nie używania antyperspirantu przeszło. Teraz kupuje tylko antyperspiranty bio, bez soli aluminium. Ból miałam tak sam jak opisujesz, coś podobnego do zakwasów. Nie był on dokuczliwy, ale wyczuwalny i niepokojący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiesobiepytanie
a mialas tam jakies gulki, guzki? Bo ja niczego takiego nie mam (a kiedys mialam zatkany gruczoł potowy pod pacha-wyskoczył mi guzek do tego ogromny ból, taki rwacy-teraz boli inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzbowa85
Nie miała, żadnych guzków. Może źle się wyraziłam, nie chodzi mi o zatkany gruczoł potowy, tylko o to , że skóra nie mogła oddychać w tym miejscu, może lepiej nazwać to zatkane poru skórne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczydelko
W pierwszej kolejnosci lec do lekarza. Jest mozliwe, ze masz zatkane gruczoly potowe. Moglas sie pod pachami zadrapac lub podraznic goleniem. Nie martw sie na zapas tylko idz zbadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam ale raczej tylko przez zakwasy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×