Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zodiakalna

10 kilo do zrzucenia! Kto się przyłączy? :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Postanowiłam wziąć się za siebie i zrzucić parę kilo. Moim celem jest -10 kg. Jutro zamierzam się zważyć (aktualnie nie mam przy sobie wagi), ale myślę, że ważę jakieś 66 kg, przy wzroście 159 cm... Także stanowczo za dużo. Nie chcę się głodzić, chcę do tego podejść racjonalnie. Miło by było, gdyby któraś z Was chciała się przyłączyć, w końcu razem raźniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bddc
ja tez musze 10 ale mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynianka23
66 przy 159 nie musi być za dużo, zależy od budowy kośćca. Policz sobie BMI i najlepiej jakbyś miała dostęp do wagi żeby zobaczyć ile masz wody ile tłuszczu ile mięśni w organiźmie. Mięśnie ważą więcej od tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że ważę nawet więcej, póki co zakładam optymistyczną wersję :) Ale czuję, że może być więcej, bo ostatnio sporo przytyłam. A za dużo jest na pewno. BMI wskazuje na nadwagę (nawet przy optymistycznej wersji). Mam duży brzuch i grube nogi... O pulchnej twarzy nie wspominając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb.bbb
Ja mam 5 kg i od kutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
mnie zostało 4 kg mogę dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jaki sposób pozbywacie się zbędnych kilogramów? No bo raczej samo powiedzenie sobie "chcę schudnąć" zbyt wiele nie da :) Dieta MŻ/ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
ja mż i basen 3x do tego w miarę czasu trekingi, rower planuję na razie leje deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam, że zacznę dietę Dukana. Do tego rowerek stacjonarny, ale to dopiero za kilka dni, póki co mam kontuzjowaną nogę ;) Ktoś przyłącza się do Dukana? A, i moja waga jednak jest trochę wyższa, ważę 67,5....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziaxdp
Hej laski ja z checia sie przylacze odchudzam sie juz od stycznia , ale zrobilam blad nie wazac sie na poczatku .Nie wiem ile schudlam ale teraz waze 66 kg przy wzroscie 172 :) chcialabym jeszcze tak 6kg zrzucic i byloby idealnie:)stosuje diete mż + biegam 5,6 razy w tygodniu + brzuszki :):)do polowy kwietnia chodzilam na silownie albo jezdzilam na rowerku stacjonarnym u kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
10 kilogramów to nie tak dużo, przy moim celu 27 kilogramów to już trochę więcej zmartwień ;) Ale już się tym nie przejmuję, wiem że to kwestia czasu. Aktualnie już schudłam 20 kilogramów po 5 tygodniowym odchudzaniu i jestem z siebie taka dumna i tyle energii mam w sobie że się tego nie da opisać ;) Zaraziłam się zdrową dietą, posiłkami jak najmniej przetworzonymi a do tego kobieta która mnie zaraziła poleciła mi tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro ;) W takim połączeniu nie muszą się martwić o kalorię i ich liczyć i też bez żadnego głodzenia jestem już prawie na końcu celu ;) A ważyłam się dziś rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chętnie dołączę do topiku. Mam do zrzucenia sporo. I w zasadzie staram się w ciągu kilku ostatnich miesięcy odżywiać z głową, jednak nie przynosi to zbyt wielkiego skutku. Więc przymierzam się do diety owocowo-warzywnej. Dwa lata temu schudłam na niej 11 kilogramów. A po jej zakończeniu na zdrowym odżywianiu udało mi się jeszcze zgubić około parę kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też się przyłączam jeśli można mój cel 57.3 kg za mną zostało 17. dieta mż pllus stepper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na steperze ćwiczyłam rok temu, jednak byłam na tyle głupia, że ćwiczyłam dużo, za dużo i nadwyrężyłam sobie nogę... Od tego czasu daje o sobie znać przy większym wysiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchu
mam podobną sytuacje 66 kg i 1,62 chciałabym dojść do stanu 50 kg... zobaczymy. poczytałam trochę na forach i myślę ze do cwiczen nadaje sie dieta warzywno-owocowa. nie jestem zwolenniczka surówek ale trzeba cos zrobić. narazie czekam. Po maturach daje czadu!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5kg w trzy tygodnie
ja mam tylko 5 kg moj wzrost 167cm waga aktualna 56.5kg na diecie jestem od tygodnia.Jutro sie zwaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Postanowienie to już dobry krok, gorzej by było gdybyś tego nie zauważała i to lekceważyła. U mnie było tak że przez długi czas z tym walczyłam ale bez skutku a dopiero od niedawna znalazłam dla siebie odpowiedni sposób ;) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Bosacka CUDNIE CHUDNIE + CZY WIESZ CO JESZ Cena rynkowa: 54,80 zł NASZA CENA: 38,50 zł FantastyczneSwiaty.pl W skład pakietu wchodzą: -Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie- Znana dziennikarka, prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję w stacji TVN Style, pewnego dnia postanowiła schudnąć i zabrała się do pracy. O swojej walce z nadprogramowymi kilogramami systematycznie opowiadała w programie „Dzień Dobry TVN. Pożegnanie z pulpetem nie przyszło łatwo. Kasia musiała się nieźle napocić, by osiągnąć upragnioną wagę. Jak jej się to udało? Kasia wybrała zdrowe, mądre odchudzanie, zapewniające długotrwałe efekty. Jeśli należysz do osób, którym kilogramy wymknęły się spod kontroli, dzięki książce „Żegnaj, pulpecie dowiesz się, jak się ich skutecznie pozbyć. W tym poradniku znajdziesz m.in. podstawowe zasady diety, jaką stosowała autorka, informacje o ćwiczeniach fizycznych, produktach, które trzeba wykluczyć z menu, oraz przykładowe przepisy kulinarne. A wszystko napisane barwnym, dowcipnym językiem. -Czy wiesz, co jesz?- Wyjątkowy poradnik dla każdego, kto udaje się na zakupy i chce być świadomym co warto kupić a co należy omijać! Nasze autorki przejrzały wszystkie półki z żywnością w sklepach i supermarketach. Sprawdziły jakość wędlin, przekopały chłodnie z mrożonkami, oceniły jakość warzyw i owoców, zważyły żywność light i spróbowały, co pysznego wysmażył nam fast food. Dzięki temu powstał rewelacyjny poradnik, w którym podpowiadają, jak wybierać najzdrowsze produkty w najlepszych cenach. Wskazują składniki niebezpieczne i bezwartościowe. Informują, jakim hasłom nie wierzyć i na które napisy na opakowaniach zwracać uwagę. Przede wszystkim jednak bezlitośnie obnażają sztuczki speców od marketingu i reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×