Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzastinkaa

1 dniowy okres a po tygodniu bolesne plamienia

Polecane posty

Biorę tabletki antykoncepcyjne od roku. 2 miesiące temu zmieniłam tabletki bo poprzednie powodowały nagle skutki uboczne. Po zmianie było wszystko ok. Brak plamień w trakcie cyklu, zero nudności itp. Normalne okresy tak jak wcześniej czyli 7 dni, nadal bolesne co prawda ale no trudno. Biorę teraz daylette więc krwaiwnie dostaję przy 4 tabletce placebo. Przez pierwsze 2 opakowania miałam okresy tak jak pisałam wczesniej 7 dni, dość obfite i bolesne, a przy 3 opakowaniu okres 1 dzien 2 dni minimalnych plamień zero bólu praktycznie i bardzo skąpy. a po tygodniu dostałam plamień i to dość bolesnych- kłócie intensywne w podbrzuszu plus ból jak w trakcie miesiączki. Dodam, że ostatnio z rana bardzo mnie muli i tak samo na wieczor. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Któraś z dziewczyn tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam
TO CIAZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam
TAK, TABLETKI NIE DAJA 100% A TE TANSZE TO MAJA BARDZO MALA SKUTECZNOSC, SAMA SIE O TYM PRZEKONALAM, JESTEM OD 7 LAT NA TABLETKACH A MAM DWOJKE DZIECI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 2999
tez wpadlam na tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One wcale nie sa takie tansze bo place 40 zl za opakowanie. Nie martwie sie ewentualną ciążą. Prędzej pomyślałam o jakichś torbielach albo coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 2999
zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 2999
tak to jeden z objawow ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym, że w ulotce jest napisane, że powód do niepokoju jest jak nie pojawią sie dwa krwawienia. A jeśli byłabym w ciąży to chyba nie byłoby plamien., Sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny, pojde do lekarza. Tylko zastanawiam sie czy warto robic test skoro biore tabsy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×