Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słyszałam widziałam

Muszę donieść na Polaków

Polecane posty

Gość DONOSICIELKA
DONOSIĆ NA SWOICH JESZCZE :O FAJNIE ŻE NA ANGOLA ALBO CYGANA BY DONIOSŁA,JUŻ TO WIDZĘ :D DONOSICIELI NIKT NIE LUBI BEZ WZGLĘDU CZY TO POLAK CZY ANGOL. A TY JESTEŚ KONFIDENTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha haha
Mowicie o kradziezy, ale kobieta ze sklepu nie ukradla nikoku, pojedynczej jeednostce. Autorka napisala,ze kobieta dorabia sprzataniem,a maz pracuje na fabryce... to ile maja tych pieniedzy. Tu sie tak burzycie ,a w Pl nic nie robiliscie... alkoholicy dostawali kase na picie z mopsu, a inny musial zebrac sie o zasilek czy pielegnacyjne. Jestescie tacy ok, wporzadku to sobie doniescie... tylko nigdy nie wiecie jak Wasze zycie sie potoczy czy nie bedziecie miec zasilkow, ale bedzie Wam malo i nie pojdziecie dorobic pare groszy.. a tu ktos doniesie. Nie umiem was zrozumiec....i prosze tu bez obrazania, bo tak jestescie cwani by napisac obelgi na czyjs temat.... a przyszlo by co doczego to nic w oczy byscie nie powiedzieli, tak jak autorka tekstu w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz sobie wrogów
co za zachowanie -kabelllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekledere
bardzo trafne jest stare polskie przysłowie, '"nie rób drugiemu co tobie nie miłe""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is slim shady
sami pewnie byscie chcieli dostac kase od panstwa, a moze i oszukujecie tak samo wiec i oszustwa popieracie. Brzydze sie ludzmi takimi jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnam sie w sumie wypowiadac bo mieszkam po drugiej stronie oceanu, ale jakos z nudow trafilam na ten watek. Musze wam sie powiedziec sie niedobrze mi sie robi czytajac niektore posty. Dla mnie to jest nie do pomyslenia zeby ktos wyjechal z polski zeby polepszyc dobrobyt, czyli mam na mysli legalna i sumienna prace, ale zamiast tego to kradnie od rzadu pieniadze. Ja by sie wstydzila zasilki jakies brac i zapomogi jak jakas biedna rumunka ze wsi. Zadne dzieci nie sa wymowkami, ku&*%# jak nie masz kasy ale szkoly to nie rozkladaj nog. Najpierw trzeba isc do szkoly, i jak mieszkasz za granica to polskim dyplomem ze studiow to mozesz sobie tylek wytrzec. Trzeba isc do szkoly w tym kraju co mieszkasz, potem dostac dobra prace popracowac, znalesc faceta albo kobiete tez wyksztalcona i problemu z pieniedzmi nie bedzie, zapomogi nie beda potrzebne. Narobia w innym kraju dzieci a potem zapomog potrzebuja, wypierdolila bym ich na zbity pysk do polski. Jak tak mozna, mi by wstyd bylo. Nie dziwie sie ze anglicy chca z unii wyjsc i ze nienawidza polskiej choloty. Najgorsze jest to ze lecac teraz do polski bede przelatywac przez londyn, i mam najdzieje ze nie beda sie na mnie anglicy patrzyc krzywo ze wzgledu na to ze jestem polka, fajna opinie mi rodacy wyrabiaja za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnam sie w sumie wypowiadac bo mieszkam po drugiej stronie oceanu, ale jakos z nudow trafilam na ten watek. Musze wam sie powiedziec sie niedobrze mi sie robi czytajac niektore posty. Dla mnie to jest nie do pomyslenia zeby ktos wyjechal z polski zeby polepszyc dobrobyt, czyli mam na mysli legalna i sumienna prace, ale zamiast tego to kradnie od rzadu pieniadze. Ja by sie wstydzila zasilki jakies brac i zapomogi jak jakas biedna rumunka ze wsi. Zadne dzieci nie sa wymowkami, ku&*%# jak nie masz kasy ale szkoly to nie rozkladaj nog. Najpierw trzeba isc do szkoly, i jak mieszkasz za granica to polskim dyplomem ze studiow to mozesz sobie tylek wytrzec. Trzeba isc do szkoly w tym kraju co mieszkasz, potem dostac dobra prace popracowac, znalesc faceta albo kobiete tez wyksztalcona i problemu z pieniedzmi nie bedzie, zapomogi nie beda potrzebne. Narobia w innym kraju dzieci a potem zapomog potrzebuja, wypierdolila bym ich na zbity pysk do polski. Jak tak mozna, mi by wstyd bylo. Nie dziwie sie ze anglicy chca z unii wyjsc i ze nienawidza polskiej choloty. Najgorsze jest to ze lecac teraz do polski bede przelatywac przez londyn, i mam najdzieje ze nie beda sie na mnie anglicy patrzyc krzywo ze wzgledu na to ze jestem polka, fajna opinie mi rodacy wyrabiaja za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika...
doniesc nawet nalezy. gdyby ludzie nie oszukiwali wiecej kasy by szlo na szkolnictwo, nhs, policje. a tak - wszystko to kuleje, bo kasy brak, bo oszusci biora sobie benefity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverrrrr
a po jakiego grzyba miałaby autorka dyskutować z tą baba w sklepie? ze złodziejami się nie dyskutuje, nie nam maja oni się tłumaczyć ale odpowiednim służbom. To nie moja przyjaciółka że mogę jej wszystko w oczy powiedzieć ale zwykła oszustka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tam z jersey... Nikt nie bedzie sie na ciebie krzywo gapil bo jestes polka. Wez sie jebnij w Leb...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neverrr twoje zdanie "odpowiednim służbą" brzmi jak za komuny. W tym okresie też donoszono odpowiednim służbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neverrr
A niech sobie brzmi jak chce, jak mialam to napisac? Jestescie przewrazliwione na punkcie tej komuny:o A tan na marginesie tlumaczenie ze inni tez kradna i ze doniesienie na jednostke nic nie da tez mi cos przypomina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neverr a ty taka jesteś bez skazy? Żadnych nie masz grzechów? Tylko nie mów ja nie okradam państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcokrajówka
polak polakowi wilkiem........ lepiej daj ludziom spokój , a sama postaraj sie zająć swoim tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abroad
nie musisz donosić na nikogo, pomyśl tylko, babka dorabia, a to znaczy że bez ubezpieczenia ma kilka dniówek by przeżyć w kryzysie. żeby dostać zasiłek trzeba złóżyć papiery, w urzędzie sprawdzają co i jak, i gdy się komuś należy to dostaje zasiłek, więc taka "bezprawnie" biorąca zasiłek osoba to "prawnie buiorąca zasiłek osoba. polak polakowi wilkiem, jak już wyżej napisano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neverrr
A teraz Biblia mi zajezdza;) Jasne ze mam grzechy,np raz na jakis czas obejrze piracki film czy poslucham pirackiej muzyki (z czego dumna nie jestem i sie nie chwale) bo studiuje,pracuje i jeszcze mnie nie stac na oryginaly.. Ale nie jest to moj sposob na zycie, nie przykladam reki do tego ze tna benefity dla tych co naprawde ich potrzebuja, tna w zasadzie wszystko. firma fonograficzna niewiele robi dla podatnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neverrr
A dlaczego nie moge powiedziec ze nie okradam panstwa ktore dalo mi prace I godziwe zycie (i tym beneficiarzom tez by dalo gdyby ruszyli glowa) Czy to nie wystarczajacy powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neverrr ja akuart kolekcjonuje filmy. Skoro oglądasz pirary lub pobierasz przez neta to też gradniesz. Wszystkie chomikuj czy inne progarmy gdzie zamieszcza się filmy są pirackie. Dany dysrybutor nie zamieszcza w ten sposób filmów. Chcesz to kup z oryginalną płytą, okładką. Wartość danego filmu też można ocenić na 10 funtów lub więcej. Zależy jaki tytuł. Więc nikt nie jest bez winy. Ona kradnie benefity, ty kradniesz film i okradasz w ten sposób daną firmę bo na tym nic nie zyskuje. Nie mówiąc już o nielegalnych programach na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is slim shady
swoich danych nie trzeba podawac. Sixa kiedys cie lubilam ale zroba sie z ciebie glupia zarozumiala krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsjagaf
Racja my namie is slim shady. W dodatku to 'cos' siksowate ma dziecko... biedny ten chlopczyk. Wstyd sie przyznac do takiej 'matki' :o to tak samo porypane jak Aska Cieslak. Dobraly sie dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Si-xa w glowie ci sie
przewrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverrrrr
wiedziałam że kogoś ten fakt zainteresuje:) styczniowy ciekawe ile byś filmów skolekcjonował ze studenckim dochodem 600f/mc? już bardziej by mi sie opłacało na benefity iść:o mój znajomy tez kolekcjonuje filmy i często je pożyczam od niego, inny ściąga z netu i tez czasem mi coś podrzuci, sama nie ściągam i często nie mam czasu nawet ich obejrzeć.. aja widzę tu subtelna różnice o której napisałam wyżej, dla mnie kradzież benefitow to cos obrzydliwego, jak okradanie niepełnosprawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To donies
Na co czekasz???az ktos ci pomnik postawi?Idz donies i z glowy,moze kiedys ktos ba ciebie doniesie i bedzie luzik a najlepiej twoja przyjaciolka.Matko hedyna z Polakami to nawet w Polsce lepiej sie nie zadawac ale w Uk to miec ich jak najdalej siebie.Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si-xa TOBIE SIE PRZEWROCILO W GLOWIE Jestes takim beznadziejnym zalosnym glupiutkim i pusciutkim zyjatkiem,ze nawet niepotrafisz wypowiedziec na temat a piszesz tylko "SAME" chamstwa obelgi i przeklenstwa. Niewiem jak cie rodzice wychowali ale widac nienajlepiej. Wracajac do tematu. Anglicy moga sobie oszukiwac ile chca, to jest ich kraj, polacy nie powinny i chociaz bym nie doniosla na nikogo to z pewnoscia bym tej osobie na glos przy wszystkich powiedziala ze jest wstydem na dla polskiego narodu. Takim biednym smierdzacym zaplutym leniem bez honoru. W polsce leniom sie nie powidzilo to wyjechali inne kraje okradac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nieraz wypowiadalam sie w temu podobnych tamatach I nie chce mi sie powtarzac. Brzydze sie donosicielami. W pracy tez tak lecicie od razu do menadzera jak ktos cos zrobil nie tak? Bo tak trzeba? Bo on ma/moze a ty nie? W imie spolecznej sprawiedliwosci? Nie na darmo istnieje powiedzenie: kto pod Kim dolki kopie ten Sam w nie wpada. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is slim shady
sixa ty myslisz czasem? Bo twoje wypowiedzi swiadcza o tym, ze raczej nie bardzo. Nie widzisz roznicy miedzy kradzieza a potknieciem w pracy? Naprawde to jest u ciebie na rowni? Bo jak dla mnie to dwie rozne rzeczy. Nikt nie jest idealny i kazdemu zdarzaja sie jakies wpadki w pracy. I porownywanie tego do kradziezy jest poprostu smieszne... Argumentow ci chyba juz brak na popieranie tego procederu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsjagaf
A jak byscie byly swiadkiem kradziezy w sklepie, to tak po prostu olalybyscie tak? A c tam, niech sobie kradnie, tak? :o :O :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czy każdy jest kryształowy? Wcześniej doczepiłem się do Neverr że pobiera filmy bo ją nie stać. Można powiedzieć nie stać cię nie oglądaj. Bo to okradanie pracowników danej firmy i samej firmy. Np takie kłopty miał HMV przez to, że ludzie nie kupowali filmów, muzyki. Bo kogoś nie było stać. To samo tą kobietę też nie stać na godne życie. Żeby osądzać trzeba poznać jej wersję. Nie tylko autorki. Najlepiej być po jednej stronie. Nie mówię, że to jest dobre i trzeba to popierać. Myślę, że bardziej boli to że to między innymi ona Polaków okrada. Bo tu większość płaci podatki, pracuje i owa kobieta ich z tego okrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donosicielami sie brzydzisz , a zlodziejstwem nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz , czyli jak jej nie stać na godne życie to niech kradnie tak ? Super , brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×