Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anusia220

Będę kiedyś typową ,,żonką"

Polecane posty

Gość Anusia220

Hej. Mam 19 lat. Wczoraj rozmyślając doszłam do wniosku, że kiedyś, jak się ożenię, będę taką typową.. żonką. W tym negatywnym sensie. I trochę mnie to przeraża, bo zawsze starałam się jakoś wyróżnić, a tu dno.. Na dzień dzisiejszy wiem, że po domu będę latać w dresie (już latam). Będę się czepiać, że dzieci się nie uczą (bo sama mam dobre oceny i uwielbiam się uczyć) i że mąż po pracy pije piwko (bo już obecnie przeszkadza mi to, jeżeli ktoś pije alkohol częściej niż raz na tydzień). Będę gotować obiadki i zmuszać rodzinę, żeby jadła (bo lubię gotować, ale nikt mnie nie docenia :P). Nie będę miała ochoty na żadne wyjścia i wypady do znajomych (jestem trochę aspołeczna, dlatego tak). Będę starała się unikać seksu, usprawiedliwiając się domniemanym bólem głowy (to na 90%). A w dodatku na pewno przytyję, bo już dzisiaj mam problem z utrzymaniem wagi (kocham jeść). Katastrofa. Bardzo chciałabym tego uniknąć, ale wydaje mi się, że tak właśnie będzie. Czy mogę coś zrobić, żeby zmienić swoją.. ,,przyszłość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszym kraju póki co kobieta nie moze sie "ożenić":P moze spróbuje we Francji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazajączka
wyjechać na Syberię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×