Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2plus1

Krem na rozstępy na piersiach

Polecane posty

Ogólnie mam mały biust ale w ciąży mi sporo urósł. I już pojawiają się rozstępy. Jakie kremy polecacie? Nie muszą być mega drogie czy mega tanie, ważne by działały :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem na roztsepy
dla kobiet w ciazy ZIAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehohehoheho
A ja ci polecę naturalny kosmetyk. Cena standardowa - ale można go stosować i podczas ciąży i karmienia a z biustem działa cuda. Świeże rozstępy likwiduje i ujędrnia biust. Dowiedziałam się o nim na tym blogu http://zdrowo-zyj.blogspot.com/2013/04/piekny-biust-sposob-na-jego-ujedrnienie.html wypróbowałam i polecam. Naprawdę fajny kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie pojawiają mi sie pierwsze rozstępy na piersiach. Jestem w ciazy. Smaruje się olejem kokosowym codziennie,ale jednak sie pojawiają.... Sa czerwone i wyczytałam,że są to jeszcze świeże rozstępy i że jeszcze można je zredukować ale jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nawilżenie nie jest odpowiednie. Ewentualnie masz taka skłonność. Polecam stosować peeling kawowy potem nałożyc na piersi jakiś dobry balsam. Polecam szczeglnie Frashe ponieważ bardzo fajnie nawilża, skłąd równiez ma super. Niektóre dziewczyny również polecają Cepan, aczkolwiek osobiście zadowolona z niego nie byłam. Jest tani ale nieładnie pachnie cebulą no i działania jaiegoś wieksego nie zauwazyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz płacone za każdy żałosny spamerski wpis czy ryczałtem? :o :O :O WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kupię :( Generalnie nieladnie to wygląda bo są czerwone i bardzo rzucaja sie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cepan działa fantastycznie, tylko oczywiście na świeże rozstępy albo blizny (rozstępy to w sumie blizny); na zbielałe tylko laser może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. Nie będą cały czas czerwone Rozstępy z wiekiem i upływem czasu bieleją. Stają sie mniej widoczne. Najważniejsze to teraz bardzo dobrze nawilzać skórę oraz nie dopuszczać do powstawania kolejnych. Szczególnie,że w ciązy piersi rosną i skóra się rozciąga. Tak jak wspomiałam już: peeling kawowy dwa razy w tygodniu. Plus dwa razy dziennie serum Frashe na biuścik. Z rana i po południu. Powinno być cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam spory problem z moim biustem. Już nie wiem, co mam robić. Oprócz widocznych rozstępów, borykam się z małą jędrnością moich piersi. Co robić? Jakiego kremu użyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania99 dziś Kremu pod nazwą "dobrze dobrany stanik, noszony w dzień i do snu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwka np. dla niemowląt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik jest ważny wiadomo, ale ja też bardzo chciałam poprawić wygląd swoich piersi, żeby dobrze czuć się we własnym ciele i przed mężem. Zaczęłam stosować naturalny krem Frashe bo tamte wcześniejsze, które stosowałam to pic na wodę i z dodatkim sporej chemii a po kilku tygodniach stosowania Frashe biust mi się ładnie ujędrnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPAD spamiska ze spamem tego szajsu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talcia__
Ile kosztuje ten frashe? Szukam dobrego kremu do piersi, bo nie ma w nich życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!! wyperidalaj k*****o spamerska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Juz nie są czerwone to pozostaje tylko usuwanie laserowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laktator

Hej dziewczyny a mnie nie przeszkadzają takie piersi z rozstępami... Jeszcze najlepiej mleczne... Wcale tak źle to nie wygląda... No może świeże niezbyt dobrze ale później "zagojone" są okej... wszystkie cycunie są spoko 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona34

a ja wam serdecznie polecam produkty efektima z serii mama care. bardzo fajne, przetestowałam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie polecam ziaje ale na rozstępy nie ma bata. Rozstępy to rozciągnięta skóra. Jedynie laserowo można się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×