Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsaafssa

kogo denerwuje placz dziecka

Polecane posty

Gość gość
Mnie denerwuje. Szczególnie noworodek małe niemowlę. Nakarmić, przewinienie, suche, zadbane a leży i się drze bo chce być na rękach cala dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.52 też tak mam czasem to mam ochotę natrzasnac aż się ogarnie ale wiem że to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

A ja myślę że matki których płacz denerwuje niech idą na leczenie psychiatryczne. Zwłaszcza starsze matki stare jędze one nie powinny być rodzicielkami a ojcowie w ogóle. Nie umieją radzić sobie z emocjami swoimi a dopiero dzieci. Rodzice potrafią być wredni zamiast pocieszyć przytulić wolą zbesztac dzieci od beksy. Na przyszłość rodzicom radzę nie zwracać uwagi w publicznym miejscu a tym bardziej karcic dzieci. Świadczy o niedojrzałosci rodziców proszę pamiętać że każdy kto widzi sytuację w której rodzice nie potrafią zaakceptować emocji mogą mieć z mops problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba
8 godzin temu, Gość Karolina napisał:

A ja myślę że matki których płacz denerwuje niech idą na leczenie psychiatryczne. Zwłaszcza starsze matki stare jędze one nie powinny być rodzicielkami a ojcowie w ogóle. Nie umieją radzić sobie z emocjami swoimi a dopiero dzieci. Rodzice potrafią być wredni zamiast pocieszyć przytulić wolą zbesztac dzieci od beksy. Na przyszłość rodzicom radzę nie zwracać uwagi w publicznym miejscu a tym bardziej karcic dzieci. Świadczy o niedojrzałosci rodziców proszę pamiętać że każdy kto widzi sytuację w której rodzice nie potrafią zaakceptować emocji mogą mieć z mops problemy 

Jasne, tylko jak dziecko ryczy 30 min albo dłużej, i nie wiesz dlaczego, tulisz nosisz, bujasz, śpiewasz i cudujesz a ono się jeszcze odpycha i wykręca z rąk to u każdego zdrowego człowieka w końcu nerwy wezmą górę, no chyba, że rodzic ma jakiś rodzaj depresji, wtedy faktycznie nawet na godzinny spazmatyczny wrzask może być obojętny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×