Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Limonka23851

Praca w pralni w Niemczech - kto ma jakieś informacje?

Polecane posty

Gość gość
odradzam firmę ! śmiech na sali i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam, jeśli chcesz pracować to spokojnie można od nich jechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypowiadam sie co do firmy ale co do pracy Moja ciocoa wyjechala i wrocila po 2 dniach.Pralnia przyszpitalna, mnostwo odchodów, krwi i zapachu... nie nadwala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam firmę ! niekompetentna ! praca sezonowa, zero nadgodzin ! o d r a d z a m !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka5656
Prawdopodobnie agencja już po raz drugi w tym roku zmieniła nazwę - najpierw był Time Work, potem - Dextra Tempo, a teraz Find Work - jeżeli się nie mylę. Trochę to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana pewnie m.in dlatego ze zaczeły sie pojawiac negatywne opinie na temat owej agencji, ktora jest naprawde niewarta polecenia. Własciciele żerują na ludziach i jeszcze mowią że placa fajne pieniądze czyli 3300zł za 170h i powinnismy sie cieszyc ze sa tak dobroduszni.. ale czy to nie my na nich pracujemy i to w dodatku ciezko, bo praca w pralni jest specyficzna, jesli ktos pracował to wie o czym mowię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm jak Pan Kramer jest w stanie wyzywic się za 40 euro miesięcznie to podziwiamy, a na przedłuzenie (zalezy o jakiej mowa, polska czy niemiecka) trzeba zapracowac włanym potem i ciężką pracą, pozdrawiam.. a prawda jest tez taka ze bez znajomosci języaka jest się popniewieranym jak szmata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf Ludwig
Jeśli pracuje ktoś w pralni w okolicach Bremen, przez agencję DEXTRA z Zabrza, proszę o opis pracy oraz warunków zamieszkania, jakie są zarobki i ile godzin dziennie się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja też mam wyjechać do Bremen w marcu do pralni i w sumie nic konkretnego nie wiem ,ani o firmie ani o pracy ,jak widać nigdzie nic nie piszą brak opinii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywne opinie piszą pewnie właściciele firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos wie jak jest w pralni w Bremen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak zwana szkoła przetrwania.. nic nie zarobisz, ludzie cie zmecza psychicznie albo dojada jak kto wolii i garb ci wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma ktora stare baby bez jezyka ktore pija maja pakistanow afrykanow sciaga zeby sobie do renty dorobily niekompententna firma 300 euro na miesiac za mieszkanie we dwie w pokoju a 6 osob w domku bez salonu w 3 pokojach zero opieki biura podczas pobytu w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera16
Nie polecam! Nie wypłacają pieniędzy, żerują na ludziach. Nie idzie się z nimi dogadać. Obiecują wiele, a tak naprawdę nie dostaniesz od nich nic. Warunki mieszkaniowe krytyczne. Za dobę chcą 9 Euro od osoby, 5 osób na 3 pokojowym mieszkaniu, masakra. Wspólna łazienka i w ogóle... Za dojazd do pracy mieli zwracać pieniądze, a nie zwracają. Tak samo przed wyjazdem do Niemiec, mówili że do pracy będziemy mieli 5 km, a mieliśmy 12 km w jedną stronę!!! Szczerze odradzam, bo tylko sobie psychikę zniszczycie i odechce się wam pracy w Niemczech, gdzie faktycznie można nieźle zarobić, ale nie w tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jesteśmy firmą posiadającą kadrę doświadczonych tłumaczy, tłumaczymy w 80 językach. Zniżka nawet do 50% z okazji otwarcia nowego biura! Wszystkich zapraszamy do kontaktu:www.24htlumaczenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralnia
Bardzo słaba Agencja.Panie z biura nie posiadają zadnej wiedzy na temat pracy.Cały czas sa kłopoty z tą agencja.Warunki mieszkaniowe tragedia.U nich się zarabia na czysto max 750eur. Na koniec kontraktu oszukują ludzi i nie wypłacają im kasy. Pseudo agencja ze śląska jak najdalej od takich osób i firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze opinie raczej nie zachęcają do podjęcia tej pracy :( Dlatego właśnie uważam, że przed wyjazdem trzeba sprawdzić, co piszą o firmie inni... Jeśli chodzi o oferty pracy w Niemczech, to polecam http://praca-niemcy.com, ja z tej strony ostatnio wyjechałam jako opiekunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś pracował w pralni Stephan w Kreuztal?Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek info....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że po pracy w Niemczech również należy Ci się zwrot podatku! Biuro doradztwa finansowego http://ergo.opole.pl/ pomogło mi odzyskać te pieniądze, które okazały się bardzo atrakcyjną sumą. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralnia Niemcy

Witam praca w pralni w niemczech dokladnie pośrednictwo pracy przez agencję JobRun !!! otóż warunki mieszkaniowe masakra/dramat, płaca 650 euro na rękę !!! przepraszam gdzie tu prawo ? gdzie minimalna płaca ? kto chce na mnie zarobić ? ja nie dam się oszukać unikajcie tej agencji !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×