Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieubrana

Biała sukienka na wesele?

Polecane posty

Gość nieubrana

Czy wg Was pasuje założyć białą sukienkę na wesele, będąc gościem? Sukienka bez ramiączek, na to bolerko, obcisła, przed kolano, nie satynowa, ale bawełniana. Ja mam 28 lat już, męża i dziecko, jeżeli ma to tu jakieś znaczenie :) Impreza w maju jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
bo nie ma żadnych ładnych sukienek w innych kolorach? żałosne prowo. Proponuje zachować sukienkę i przy okazji pogrzebu bliskiej osoby nałożyć na siebie. Walić wszelkie tradycje i zasady powszechnie szanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieubrana
Akurat w mojej szafie sukienek w innych kolorach nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieubrana
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny .
Upiorne to, ale biel na weselu powinna być zarezerwowana dla pani Upiorzycy Młodej. Nie rób jej konkurencji, a sobie upiornego obciachu Upiorzyco jedna:-P Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Absolutnie nie wypada, i nie rozumiem jak można tego nie wiedzieć? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
widzisz autorko, zakladasz taki temat czyli masz jakies watpliwosci...i teraz tak mozesz zalozyc bo masz takie prawo zalozyc co chcesz-tak teoretycznie, ale pomyśl tez jak się bedziesz czuła na weselu, gdzie wiekszość ludzi uwaza ze kolor bialy-nie wazne jaki material jest zarezerwowany dla panny mlodej.i z jednej strony zgadzam sie z tym. a po drugie co gorsze..Panna Mloda moze miec akurat tez krotka skromna prostą kieckę, teraz roznie z tym, nie kazdemu podobaja sie tzw bezy i 7 metrowy tren czy welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no z tym wątkiem
ok ja to rozumiem biel jest dla pm. a co z sukienka w koloerze ecru, beżowym, lub jaśniutkim szarym? może być dla gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
bezowy kremowy juz bardziej tak mi sie wydaje.oczywiscie jezeli do tego dochodza jakies ciemniejsze dodatki to juz calkiem moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że nie wypada ubierać białej sukienki na wesele, ale jak wiadomo, jest to po prostu kwestia nastawienia i też znajomości panny młodej :) ja wiem, że mnie by to na moim ślubie nie denerwowało, ale rozumiem, że kogoś może ;) jeśli nie masz innego pomysłu na kreację, sprawdź na http://domodi.pl - tam jest bardzo dużo propozycji strojów weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babolinka
ja w zeszłym roku miałam slub i wesele i przynajmniej 5 dziewczyn oczywiscie z rodziny mialo biale kiecki. za dwa tygodnie ja ide na wesele do jedenj z nich i SPECJALNIE kupiłam biała sukienke. Pieldole konwenanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiak
Ja kupiłam kilka tygodni temu przepiekną koktajlową biała sukienke na zlotych wyprzedażach i zamierzam ja założyć. Do tego bordowe dodatki, tj. biżuteria z bordowymi kamieniami, kopertówka i melisski tez ze zlotych wyprzedaży w kolorze bordo. Teraz na lato biały jest kolorem idealnym, a ze w mojej szafie mam kiecki albo białe albo czarne, to wole biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biała dla młodej jest i kóniec:) poza tym jak wesele w maju, to ty chyba myslec nie masz teraz o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnij sie , kobieto.. w bialej idzie panna mloda, jestes panna mloda? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agapka
no dokladnie, bialy to kolor panny mlodej, gdyby na moim slubie jakas panna ubrala biala sukienke zabila bym wzrokiem :p to dzien dla panny mlodej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzasz. Byłam ostatnio na weselu, było parę dziewczyn w białych i czarnych sukienkach i jakoś nikt nie miał tego nikomu za złe. Panowie też w takim razie nie powinni przychodzić w garniturach, bo pan młody jest tak ubrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w bieli nie wypada iść na wesele i koniec, można dopisywać sobie do tego różne teorie ale to brak kultury, jakkolwiek by sobie tego nie tłumaczyć. oczywiście nikt nie broni, ale jeśli ktoś ma odrobinę kultury i taktu to tego nie zrobi, a także nie zechce być pośmiewiskiem potajemnie wytykanym palcami, bo przecież każdy wie, że nie wypada, więc taka osoba na pewno będzie na językach jako niekulturalna, nietaktowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pan młody powinien mieć białą kamizelkę i tym się wyróżnia, pozostali panowie albo są bez kamizelek albo mają je dobrane pod kolor garnituru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wzbierz inny kolor żeby nie było nieprzyjemności. Proponuję taką w kolorze grafitowym. To co nadaje jej wyjątkowy wygląd to delikatny golf pod szyją. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×