Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociaki

mam angine ropną i 3 letniego synka w domu:(

Polecane posty

hej mamy wczoraj lekko bolało mnie gardło , kupiłam tabletki do ssania a dziś rano nie mogłam przełknąć sliny.. zobaczyłam gardło do lustra a tu gardło całe zasypane ropniakami:( nie moge nawet pic o jedzeniu nie ma mowy, pojde dzis na pogotowie wieczorem zeby dali mi jakis antybiotyk ale strasznie sie boje ze zaraze synka:( wiecie czy to cholerstwo jest zarazliwe? ile trwa ta choroba? a tak sie fatalnie czuje , teraz troche klepiej bo wzielam sobie dwa ibupromy a rano mialam 39,5 i nie dałam rady nawet zrobic dziecku sniadanie , niwiem jak sobie dam rade sama z nim bo jak mnie zatenie to nawet do kibla dojsc nie moge:( makabra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhbfynerty
Niestety jest zarazliwe,trwa około tygodnia,jak dostaniesz antybiotyk to po 2 dniach poczujesz ulge:) potaraj się nie przytulać synka,nie całować myj często ręcę i wietrz,może nie złapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jednak nie zlapie tym bardziej ze od kilku dni jest przeziebiony, goraczki nie ma ale katar i kaszel mokry.. mam andzieje ze szybko mi przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala xxx
Ja mam własnie w domu angine córka młodsza i spie z nia tez sie boje bo mam takie schorzenie ze nawet jak antybiotyk szybko wezme moze sie zle to odbic na mnie .Ale mam w zapasie w domu jakby co .Ty dawaj synkowi preparaty na wzmocnienie jakas wit c i priobiotyki .Nie całuj dziecka bo sie zarazi i wietrz czesto mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×