Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość element 1000

Dzbanek filtrujący

Polecane posty

Gość element 1000

Teraz dużo się tego widzi, jakieś gratisy do agd itp. i się zastanawiam czy duże znaczenie ma taka oczyszczana woda, jak to wychodzi finansowo, eksploatacja tych filtrów i czy taką wodę po oczyszczeniu można pić bez wcześniejszego przegotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matura to bzdura
Kamienia nie ma w czajniku, herbata w szklance wygląda i smakuje znakomicie. Moim zdaniem to duża oszczędność, tym bardziej, że dużo piliśmy wody niegazowanej butelkowanej. Jedynie duży jednorazowy koszt przy zakupie dzbanka, ale odkąd mamy dzbanek brita nie kupuję zgrzewek wody mineralnej, bo woda z dzbanka nadaje się do bezpośredniego spożycia i smakuje jak te butelkowe. I choć trzeba zmieniać filtry, to i tak taniej to wychodzi w moim przypadku niż woda butelkowana, co taki filtr przerabia od 100 do 150l. http://www.megamarket.com.pl/brita-wklad-brita-maxtra-pack-1,id-120359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rururururu
ja polecam Dafi. filtry są tańsze niż w Bricie, dzbanki zresztą też. woda smakuje super, do tego już nie mamy problemów z osadem w czajniku. wody używamy do wszystkiego do picia i gotowania. zdrowo i smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak inne ale ja mam http://www.megamarket.com.pl/filtry-do-wody. electrolux dzbanek filtrujący electrolux ze wskaźnikiem zużycia filtra i pokazuje ile jeszcze pozostało do kolejnej wymiany. To bardzo wygodna opcja a tak jak patrzę to cenowo wszystko wychodzi podobnie. W sklepie rzadko kupujemy wodę butelkowaną od kiedy mamy dzbanek i da się zaoszczędzić na tym na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rururururu a od jak dawna uzywasz dzbankow Dafi? chce kupic mojej żonie pod choinke i chce sie podpytac czy warto i czy towar sie nie rozwali po miesiącu ;) czytalem na forach ze nie powinien i ze ludzie polecają mimo wszystko. wiec tak sie zastanawiam nad nim wlasnie, bo kolorystycznie pasuje do naszej kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurururuururur
no używam dafi już z kilka miechów. jak na razie nic się nie rozwaliło ;p chociaż nie wiem czy moja wypowiedz cos C***omogła, bo w sumie święta już minęły... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×