Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myśląca inaczej

szukam piekarnika i płyty gazowej

Polecane posty

Gość myśląca inaczej

Witam Polećcie proszę mi piekarnik i płytę gazową. Jaki macie? i czy możecie polecić. Kuchnię mam w nowoczesnym stylu. Jeśli chodzi o piekarnik zależy mi, żeby miał dość sporo miejsca w środku, łatwo się czyścił, chowane kurki, termoobieg oczywiście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Jestem fanką kuchenek Amica .Są modele.które mają wszystko o czym piszesz .Termoobieg,grill,rożen ,Zwróć uwagę,żeby były prowadnice teleskopowe a nie drabinki(nie oparzysz się).Ważne,żebypiekarnik łatwo się czyścił.Teraz chyba wszystkie mają rozbierane drzwi (szyby)więc też łatwo jest je umyć .Pokrętła są chowane ,.Załuję tylko,że w mojej nie mam cyfrowego wyświetlacza temperatury ,.Płytę gazową mam z Ikei,bo chciałam,żeby było 5 palników .Nie wiem czy Amika ma takie.Ważne,żeby ruszta były żeliwne a nie metalowe ,bo są trwalsze (myję je w zmywarce).Płyta jest srebrna a front kuchenki ma lustrzane drzwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliglina
Co do piekarnika, to i ja chętnie się dowiem, co warto by było kupić. W temacie jestem zielona, a niestety trzeba będzie coś kupić, bo w domu stoi baaardzo stary sprzęt :) Sporo piekę, więc mogłoby to być coś z wieloma funkcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×