Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karcia9424

matura,, pomocy!!

Polecane posty

Gość karcia9424

Czy jeśli napisałam w wypracowaniu maturalnym w temacie o Przedwiośniu, że Cezary Baryka brał udział w powstaniu jest to błędem? wprawdzie brał chyba udział w powstaniu robotniczym. napisałam też, że Ojcami Baryki, tzw. autorytetami byli Antoni Lulek oraz np. Gajowiec, bo pokazywali mu jak lepiej żyć. to są dwa błędy rzeczowe czy nie? czy dobrze napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,dnhsja
nie wiem.. ja wzięłąm Glorię Victis i Mazwosze:) prostsze do zrealizowania tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia9424
ale może nie powinni mi wyzerować pracy za taki błąd? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,dnhsja
nie.. chyba za powstanie nie wyzerują, bo nie jest powiedziane dokładnie jakie:) ew. dadzą znak zapytania przy tym i nie będą oceniać. co dalej.. Ojcowie.. kurcze dziwnie to opisałaś, chyba że to było w poleceniu, bo ja nie czytałam całego. może do tych ojców się przeczepią? aLulek na pewno był autorytetem, ale Gajowiec..? jeju.. nie wiem co do tego :( miejmy nadzieje, że nie wyzerują. mnie też tak średnio to poszło :/ boję się o język w mojej pracy o Glorii.. czytanie też chujowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia9424
prosze o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,dnhsja
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia9424
mi właśnie czytanie poszło spoko, tlyko boje sie tej pracy.. ale w sumie to nie są jakieś ważne błędy tylko raczej rzeczowe jak już coś, sama nie wiem ale boje się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia9424
no ale wydaje mi się, że Gajowiec właśnie był, tylko nie byłam pewna co do Lulka ;) masakra jakaś. mam nadzieje że uznadzą mi to za rzeczowy, a nie kardynalny? jak myślisz?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia9424
może nie uznają mi tego jako błąd kardynalny? bo to jest błąd w ktorym sie chyba mówi ciągle źle w całości a nie tylko w akapicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,dnhsja
;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,dnhsja
niee.. nie powinni tego uznac jako kardynalny. gorzej jesli w dalszej części będziesz miała pare rzeczowych, wtedy wyautowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia9424
myślę, że nie powinnam, bo brałam wszystko z tekstu ;) dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,dnhsja
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka rok temu napisała, że Izabela Łęcka wzięła ślub z Wokulskim i mieli dzieci - zdała, więc spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia9424
tak, to super ;) dzięki wielkie za pocieszenie. mam nadzieje, że będzie ok ;) a dużo pkt jej odjęli za to? orioentujesz sie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdasz na pewno
Oni tam oceniają wg tkzw.klucza,więc takie głupoty to nic.Swoją drogą na Kafeterii powinien powstać nowy dział:Edukacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola brabra
ja wzięłam temat o gloria victis. tylko mam stresa bo zależy mi na dużej ilości % z polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,dnhsja
ja też teraz histeryzowałam, że chyba zrobiłam 2 błędy rzeczowe. a okazało sie, ze raczej ich nie zrobiłam, wiec jestem spokojniejsza:)) z Przedwiośniem bym sobie nie poradziła chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia9424
haha dokładnie ;) ja miałam wziąć o Glorii ale nie pamiętałam z jakiej epoki jest:/ chociaż faktycznie pierwszy temat jest łatwiejszy. miejmy nadzieje, że jakoś speclanie nie przyczepią się do moich błędów :) wszyscy jakoś zdamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak że tego
"Moja koleżanka rok temu napisała, że Izabela Łęcka wzięła ślub z Wokulskim i mieli dzieci - zdała, więc spoko " :D niezłe, swoją drogą kiedyś to by było nie do pomyślenia. Dzisiejszej matury chyba nie pojmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia9424
każdy popełnia jakieś błędy, stres robi swoje :D od egzaminatora także wiele zależy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×