Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rebel :3

Jaki profil w LO? Bio- chem? Dam radę?

Polecane posty

Gość Rebel :3

Chciałabym iść na profil biologiczno-chemiczny i później na medycyne. :3 Policzyłam, że będę miała tak mniej więcej 130 punktów. Nie jestem pewna czy dam sobie radę. Ogólnie jestem dość leniwa, ale ambitna i mam dobrą pamięć. Z biologi będę pewnie miała 5, a z chemii raczej 4. Boję sie chemii w LO. W domu sie nie ucze (lenistwo xd), trochę olałam gimnazjum, a chciałabym gonić swoje marzenia. Obydwa przedmioty lubie( ale ja prawie wszystkie przedmioty lubie). :D Egzamin właśnie najgorzej poszedł mi z przyrodniczych, ale zjadł mnie stres.. Normalnie nie zrobiłabym takich błędów.. Za bardzo się starałam.. Jest ktoś z Radomia? Słyszałam, że najlepszy jest Chałubiński, ale tam raczej mnie nie przyjmą.. :C Chociaż nie orientuje sie w progach punktowych... xD Jakie jeszcze jest dobre lo o profilu bio-chem? Czachowski? Traugutt? Kopernik? Myślałam jeszcze o jakimś profilu matematycznym.. Pomóźcie mi. Boję się, że nie dam rady. PS. Dużo osób mówi żebym poszła do technikum, bo będę mieć zawód, ale nie mam pojęcia na jaki i po tech na medycyne?? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chemia rozszerzona jest 10000 trudniejsza niz w gimnazjum(szczegolnie w 2 i 3 klasie), ale jesli masz dobra pamiec to dasz sb rade. Zalezy tez na jakich trafisz nauczycieli. Ja np. pozalowalam ze poszlam na biol-chem, nie przeszlam drugiej klasy i poszlam do innego liceum na inny profil. 8 lekcjii dziennie i tyle nauki wykancza, a u mnie w szkole niektorzy nauczyciele wogole sie nie starali, a nawet nie wykladali i byli niesprawiedliwi-to jest rzeczywistosc liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×