Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sytuacja

zrobić facetowi dobrze ręką

Polecane posty

Gość taka sytuacja

nie śmiejcie się, ale dotychczas robiłam moim chłopakom ręką bez żadnej filozofii i dochodzili do wytrysku bez problemu, a z tym nowym to jakoś nie bardzo idzie, może ktoś mi wytłumaczy co z tym nie tak, albo co źle robię (a staram się już na wszystkie sposoby), nie mówcie o lodach, bo to swoją drogą, ja pytam konkretnie o "ręczną robotę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad14
Co?Nie spuszcza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sytuacja
nie o to chodzi, trwa to długo i widzę, że słabo działa, u poprzednich jakoś gładko szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad14
No niewiem,na pewno dobrze to robisz,a jemu moze to nie sprawia przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sytuacja
no właśnie jest tak jakby nie sprawiało mu przyjemności, po dłuższym czasie w końcu dochodzi do wytrysku, ale ja się już zdążę zmęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad14
Ile ty masz lat a ile on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad14
Czyli przyjemnosc jedynie dla niego,po ilu minutach dochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sytuacja
nie liczę czasu przecież skupiam sie na czym innym, ale trochę to długo bo ręka mi cierpnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sytuacja
nawet trzecią, jakbym miała, to użyłabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad14
Tgdtgdtwgdm.t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max von kropf
Zasada jest taka ze nie mozesz przestawac nawet na chwile bo wtedy stopien podniecenia opada.Najpierw go dotykaj przez spodnie.Pozniej gdy zauwazysz ze mu staje wyjmij go i nadal dotykaj,przesuwaj reka po penisie i jadrach.Wez oba jadra w dlon i masuj je raz po raz przechodzac na penisa.Bedzie sie robil coraz wiekszy.Wtedy zacznij go masowac ale pamietaj o tym zeby twoja reka znajdowala sie caly czas na napletku a nie dotykala podczas masturbacji zoledzia bo on jest znacznie bardziej wrazliwy i twoje nagle dotkniecie go moze powodowac niemile uczucie.Wykonuj ruchy miarowe,rowne.Sciagaj napletek z penisa i znow wracaj.Im dluzej go masturbujesz tym ruchy musza byc szybsze.Jezeli bedziesz tak robila i nie bedziesz przerywac to efekt bedzie szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×