Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolega1975

Praca dodatkowa / stała

Polecane posty

Gość kolega1975

Możliwość podjęcia stałej lub dodatkowej pracy w firmie Fastlaw.pl. Wystarczy polecać nasze usługi! Za każde polecenie otrzymujecie Państwo wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję zależną od wygranych spraw. Prowizje mogą dochodzić do kilku tysięcy złotych od przekazanej nam sprawy. Twoja praca polega tylko na przekazywaniu nam kontaktów do osób, którym potrzebna jest skuteczna pomoc w zakresie naszych usług. Opis usług dostępny na stronie www.fastlaw.pl W razie zainteresowania prosimy o kontakt praca@fastlaw.pl. lub tel. +48 71 796 45 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinko..
a jaka umowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chce sobie dorobić? Wystarczy mieć fajne grono znajomych i rodziny wokół siebie a interes się kręci. Po nieudanych próbach znalezienia pracy, zostałam konsultantką FM GROUP (perfumy, super środki czystości i profesjonalne kosmetyki) oraz kosmetyków MARIZA (super jakość za niską cenę) i całkiem nieźle mi idzie, nie dajcie sobie wmówić, że to nie ma sensu, ja postawiłam na własną intuicję, nic się nie traci a można zyskać kilka stówek w miesiącu na początek Teraz buduję swoją strukturę, kto chętny, zapraszam do pisania. Ps. Avon jest wszędzie a te firmy jeszcze nie smiech.gif Wszelkie pytania piszcie na maila lub na facebooku: moje strony fb to "Zostań konsultantką FM GROUP" i "Zostań konsultantką Mariza już dziś" Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×