Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okfbnfgnbgf

'piekna' nicola i jej mama w telewizji

Polecane posty

Gość katastrofffa
Troszke blado wypadla na tle pozostalych mam.Trema ja zjadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nich wszytkich najbardziej
lubię zezullowatych bo są tacy normalni i praktyczni i nie przebierają dzieciaka za małego starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smierc
boze,jak mozna tak dziecko wystawiac publicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 osobowa rodzina
mama tej nicoli całek pachnie tandetą-niestety taka pusta lala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orytadasza
Bladziutko wypadla. Nic ciekawego do pwoieidzenia nie miala, tamte matki widac, ze onteligentniejsze, na blogach oprocz ciuchow cos sie dzieje, jedna projektuje sama ubrania. A toto? Z Nikoli robi lolitke a teraz strach ja za dupe chwycil i zdjceia chce wycofywac. Tamte dziewczynki ladniejsze, nie zmanierowane, dzieciece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofffa
zdjecia chce wycofac,mniej corki n necie a godzine po programie juz na FB fotke Nikoletty wstawila.Ma babka pasje ,realizuje ja i chwala jej za to ale od publicznych wypowiedzi powinna trzymac sie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu postow nie widac
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hedda Hedda
Poza tym chłopaczkiem to te dzieci mają imiona jakieś z dupy... Zoja, Gaja? To są w ogóle imiona? Nikolka i Bianka - patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hedda Hedda
Zabrakło mi w tym programie Agaty z Miszkomaszko. A szkoda, bo ona projektuje i szyje bardzo interesujące rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one wszystkie powinny
się trzymać z dala od publikacji zdjęć swoich dzieci w necie... jakaś nienormalna moda nastała na upublicznianie się w sieci... ale żeby swoje dziecko tak wystawiać na pokaz to w ogóle nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgjghjhkjk
hgfhghygjyhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w nosie
Zamknijmy dzieci w domach.Nie wychodzmy z nimi bo wystawiamy je na widok publiczny!!!bez przesady.Internet jest dla ludzi tylko trzeba robic wszystko z glowa. Mnie wisi czy pani x czy y wystawia zdjecia swoich corek do internetu bo prowadzi blog modowy czy po prostu kupila nowa bluzeczke i chce sie pochwalic.Nienormalne dla mnie jest wstawianie zdjec dzieci rozebranych,upierdolonych za przeproszeniem jogurtem z podpisem "moj pierwszy jogurcik" obsranych dup,zdjec na nocniku i nnych kompromitujacych .Tak samo jak nie rozumiem mamusiek ,ktore pozwalaja biegac swoim dzieciom nagusienko po plazy. To jest nienormalne dla mnie a nie prowadzenie bloga o modzie dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka na kazdej fotce
dupsko wypina, mamuska sie postarala. Przypuszczam, ze nei ejden pedofil zwalil se konia, tryskajac sperma na monitor, gdzie stoi upozowana lolitka. Na blogu tej wariatki jest zreszta wpis, gdzie opowiada jak to Nikolka "nie chciala pozowac" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem wszystkie
mamy dobrze wypadły i mają ładne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xncbnxcb
No wypadła jak wypadła ale stres potrafi uwstecznić wymowę :D. Może się bardzo stresowała? Dziecko ma ładne, fajnie ubrane ale póki co córka jest narzędziem dla pasji mamusi a ja tego nigdy nie pochwalałam. Jeszcze jak dziecko jest naturalne, dziecięce a ta jej mała trochę jakby sztywna, przeszkadzało jej to włosie najwyraźniej a i pewnie wie że ma się pokazać a nie być sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie nie podobało te
mega nafie ramie u małej no i te włosy ....ja nie rozumiem tego zachwytu...za długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakalalala
Puste jestescie najlepiej komus dupe obrabiac.Zachowujecie sie jak wiesniary.Imiona dzieci tez nie pasuja ??haha dla was pewnie lepsze sa Krysia,Maysia :A to ,ze obserwujecie bloga ,facebooka Nicoli a potem zakladacie specjalnie watki na forum, swiadczy tylko o tym ,ze ta babka i jej dziecko sa KIMS.I tylko o ludziach,ktorzy soba cos reprezentuja sie GADA i plotkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam, ale to się
a co one sobą reprezentują? nie każdy zna te blogi. ja np dopiero dziś się o nich dowiedziałam, przez ten temat i po obejrzeniu zalinkowanego materiału. a imiona mają faktycznie fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WitajWklubie!
ale wy jesteście zazdrosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WitajWklubie!
robią to co lubią. A nóż ktoś je zauważy. Niech sobie kobitki mają zainteresowania. A wy nie bądźcie takie zawistne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WitajWklubie!
i przepraszam dlaczego "piękna" jest w cudzysłowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagie ramie lolitki
bylo odpychajace. Co ta wariatka robi wlasnemu dziecku? Tamte dziewczynki takie dziewczece, dzieciece, slodkie a ta lolitka z golym ramieniem jak w seks klubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
no i co z tego,ze miala odsloniete ramie.Ja pierdziele w jakim wieku my zyjemy.Mialam znajome w szkole, skromnie ubrane golfik pod gardlo a dupy juz w 12 lat dawaly.I co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci ładne i zadbane,
ale imiona mają rzeczywiście nieprzemyślane. W szkole mogą przechodzić gehennę. Zoja - soja, Bianka - pianka/łubianka, Gaja - geja (od geja), a Nikolka to imię jak dla wiejskiego la**ociąga, sorry. Jedynie Julek ma normalne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenomen jakis
Tasia ty jak coś pierdolniesz to boki zrywać. Czyli co twoje dzieci będą chodzic w wieku 5 lat w kusych bluzeczkach odslaniajacych brzuch i obcisłych szortach? Tak masz zamiar ubierać dzieci bo przecież w tych czasach.... Dziecko to nie lalka, dziecko to nie obiekt seksualny a bluzka uszyta tak żeby ramię jedno zawsze bylo odsłonięte to nie produkt dla dziecka! Matka nie ma wyobrazni. Ślepo podwarza za modą i trendami nie myśląc o konsekwencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Według mnie wszystko ok
mamusie mają swoje pasje (bez dzieci nie mogłyby jej realizować) ale żeby zaraz robic z tego show? Mamy wystylizowane i dzieci też a najbardziej ta Nikola . To się nazywa pchanie się na żywca w publikę, w media . Prawdziwa pasja to projektowanie ubrań a nie obkupywanie sklepów i wdziewanie w fatałaszki swoje dzieci (jedno jeszcze chyba nie chodzi dobrze). Telwizja zrobi na każdym gównie temat dnia ale co tak naprawdę wnoszą w ten program te matki? Chyba nic , chyba że ktoś coś w tym widzi. Póki co jedyny efekt pracy tych matek jest ich obgadywanie i trochę szumu oraz ich (matek) nadzieja na coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo yolo yolo
Czemu nie wyświetlają się posty? Hello? Administratorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo yolo yolo
Nie no jedna z nich szyje i ma własną markę odzieżowa, a to już coś, ale pozostałe panie... hmmm ...tylko hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooojhhjghgfgf
jhhkhjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×